Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a legjobb PTC oldalak?

Mik a legjobb PTC oldalak?

Figyelt kérdés
linkeket szeretnék

2012. aug. 1. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán most ez a divat: [link] van még rengeteg ilyen oldal, pl. [link] [link] Utóbbit én is kipróbáltam, abba is hagytam.


A PTC oldalak sok idődet veszik el és centeket fizetnek a kattolásokért.


Miért akarsz te PTC-vel foglalkozni mikor van annál sokkal jobb és eredményesebb netkeret is már?

2012. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és mi az???:)

most kezdtem internetes munkával foglalkozni,neobux-ot, és hunbux-ot találtam, de tényleg filléres munkák!

2012. aug. 2. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs hogy priviben válaszolok, de nem akarok levelező rohamot kapni a sok lököttől, akiknek minden piramis. :)


Másfél éve kezdtem el kutakodni a neten pénz után, és elsőnek én is a ptc-be botlottam bele. Aztán sokáig semmi érdekeset nem találtam, míg nem egy szép napon... megtaláltam a zeekrewardsot!


Ez egy netes pénzkereseti lehetőség és egyszerűen fantasztikus! Már nagyon sokan csináljál Magyarországon is. Gyakorlatilag, egy amerikai cégnek(amely licitálós oldalt és webáruházat működtet) a partner programja.


- számítógép és internet kell hozzá

- másolás-beillesztés ismerete

- időigénye: napi 5 perc

- munka: a weboldaluk reklámozása, napi 1 hirdetés feladásával, kész sablonok alapján (másol-beilleszt)

- nyelvtudás nem szükséges.

- 60 napig ingyenesen kezdheted (ha tetszik a dolog, utána 10 dollár a havi díja)

- + 5 lehetőség, hogy még több pénzt keress

- Passzív jövedelmed lesz

- kezdő tőkének 100 dollárt is ad a cég 60 napra hogy ki tudd próbálni az üzletet és lásd a működését

- Napi 1,5-2% a jutalék rá. Számolj! Mennyi lesz ez fél év múlva kamatos kamattal?

- Nem kell embereket behoznod!!! – de a lehetőség meg van rá.

- Ha van egy kis megtakarításod, beteheted ide ugyanezzel a hozammal. Nem kötelező, de a lehetőséged meg van rá.

- Kockázatod? kicsi. Ma már még a bankok sem adnak garanciát!

- NEM PIRAMIS – (Mivel nem kell, hogy embereket hozz be! De az üzlet olyan jó mindenkinek, hogy nem fogod tudni megállni, hogy ne segíts másokon is, ebben a pénztelen világban.)EZ EGY PARTNERPROGRAM!

- kifizetés bankkártyára, Payzára. NAPRA PONTOSAN!


Egyetlen hátránya, ha ezt annak lehet nevezni, hogy sajnos nem azonnal lesz pénz belőle, de aki többet fektet bele, annak fél év múlva már akár megélhetést is nyújthat!

Ráadásul hónapról hónapra egyre több és több lesz a tőkéd.


Én sajnos csak 150 dollárt tudtam beletenni, de 1300 dollár most a tőkém. :) 6 hónap alatt!(napi 5 perc munkáért- NAPI 1.5% kamatos kamat!!!, gondolkozz,számolj!)


Túl szép, ugye? És mégis így van!


Viszont nem javaslom hogy szponzor nélkül regisztrálj! És ez komoly! Mivel 6 lehetőség is van itt pénzt keresni, az üzlet eléggé szerteágazó, és még nekem is , aki már fél éve benne vagyok, is jól jön sokszor a segítsége.


Ha komolyan érdekel a dolog írj, vagy vegyél fel partnernek Skype-n, az még jobb lenne, mert ott, meg is tudom mutatni képernyőmegosztással az én eredményemet, hogy higgy és lásd, nem a levegőbe beszélek!


Hogy mikor kezdd? AZONNAL! - de előtte keress meg!:D


Skype nevem: inchy28


Megírnád a korodat?

2012. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ez tényleg privibe ment.:)Már én is lökött vagyok. :)Biztos a meleg teszi. Akkor így jártam.
2012. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:))))))))

megkereslek mindenképp. hallottam már a zeekwardsról igen

2012. aug. 3. 13:44
 6/6 anonim válasza:
most indulo uj ptc www.kolonix.hj.cx
2013. máj. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!