Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ciki, ha a kiséről...

Szerintetek ciki, ha a kisérőlevélben beírom, hogy a nap mely szakában legjobb számomra az állásinterjú?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha feltünne a munkahelyemen, hogy állásinterjúra járogatok. Számomra az ideális időpont bármely nap délután 3-fél 5 között. Rossz fényt vetne a pályázatomra, ha a kisérőlevélben mindezt beírnám? Napközben nem nagyon tudok elmenni....

2012. júl. 25. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, hogy mennyire volna szükségük rád.

Most egy szalagmunkással nyilván nem fognak tárgyalgatni, mert kapásból 70 van a helyére, akinek semmi feltétele nincs. Egy rendszermérnökkel már lehet.


De amúgy erre találták ki a szabadság nevű dolgot.

2012. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A szabadságaim korlátozva vannak sajnos :(

Korábban volt rá példa, hogy közöltem, hogy az interjú után másnap szabadságon vagyok, egész nap a rendlekezésükre állnék. Erre az a válasz jött, hogy valójában nem is keresek állást :(

2012. júl. 25. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell beleírni, ha majd szeretnének valamit megkeresnek, és olyan időpontot egyeztettek le, ami mindkettőtöknek megfelelő.

Egyébként az önéletrajzodból látniuk kell, hogy jelenleg is dolgozol.

(((Ha azt írod: „délután 3-fél 5 között.” az sehol nem vet rád jó fényt.)))

2012. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szerintem is olyan idopontot kell leegyeztetni amely mindkettotoknek jo.

A delutan 3 utan is megfelelonek kell, hogy legyen.

Ha nagyon maceraskodnak...kozolheted, hogy ideiglenesen (vagy nem ideiglenesen) van allasod de ez meg ez miatt szeretned az uj allast es akkor volna neked jo es igy tudsz eljonni.

Sajnos a HR-esek szeretnek delelotti idopontot leegyeztetni...mert igy delutan mar semmi dolguk sincs.

En nem kritizalni akarom a dolgokat stb...de megis.

Brutalis vilag ez...benne vagyok en is...van hosszabb irasom masik cimszo alatt...az allaskeresesben sok helyen hozzairok.

2012. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!