Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A rendőrök és a katonák...

A rendőrök és a katonák mennyi pénzt keresnek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Rangtól, pozíciótól erősen függ.
2012. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont, ha elvégzed mondjuk a Tiszti fősulit, és van jogsid,meg 2 nyelvvizsgád akkor a kezdő fizu 200 nettó fölött van.
2012. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az igen! Azt hittem ott is ugyan az a bértábla van, mint nálunk. De ezek szerint nem.

Én egy minisztériumban dolgozom, kormánytisztviselő vagyok, egyetemi diplomával, egy középfokú nyelvvizsgával. Így kapok havi nettó 126eFt-ot.

2012. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Készenléti Rendőrség, Csoportvezetői beosztás, tiszthelyettes (zászlós) nettó 190 ezer körül.
2012. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rendőrök túl vannak fizetve...
2012. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Apám zászlós volt és havi nettó 130-at keresett, viszont a nyugdíja 160 ezer úgy hogy ebből már le van vonva az SZJA amit idén vezettek be. Ezt úgy hozta össze hogy abban az évben ment nyugdíjba mikor kapott egy rahedli jubileumi juttatást ami beleszámított abba ami alapján megállapították a nyugdíját.
2012. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!