Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályaválasztás előtt állok,...

Pályaválasztás előtt állok, egy jó egyetemre szeretnék tovább tanulni, de nem tudom milyen szakra volna érdemes? Mi az, amit ha elvégzek és jó vagyok lesz állásom, és minimum 200ezret keresek vele?

Figyelt kérdés

Csak hasznos válaszokat kérek! Sőt az sem érdekel ha nehéz elhelyezkedni, talpra esett vagyok. Matekból rossz vagyok ezt is vegyétek figyelembe a válasz adásnál :)

Köszi


2009. júl. 19. 15:48
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és lány vagyok
2009. júl. 19. 15:49
 2/4 anonim válasza:
Ha matekból rossz vagy, akkor a reál kiesik, marad a humán.
2009. júl. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen.. de ez így még egy kicsit tág... konkrétabb válaszokat szeretnék
2009. júl. 20. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Én művelődésszervező szakot végeztem (most az andragógia szak a megfelelője), oktatásszervezőként dolgozom és megkeresem a 200-at.

Ez egy olyan szakma, amiből a munkahely is kevés, és a rátermett munkavállaló is kevés. Nem könnyű elhelyezkedni, mert bár kicsi a konkurencia, de ritkán hirdetnek meg ilyen állást.

De nagyon izgalmas, mozgalmas, problémamegoldós, pörgős, intézkedős, szervezgetps, tervezgetős. Még fontosnak is érezheti magát az ember. :) Én nagyon szeretem. :)

És érdekesek a tantárgyak is a suliban!

2009. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!