Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék minél gyorsabban...

Hogyan tudnék minél gyorsabban munkát szerezni?

Figyelt kérdés

Már 3 éve nincs munkám, amióta kikerültem az iskolából. 10 osztályos végzettséggel rendelkezem, azon kívül B és C kategóriás jogosítvánnyal. Idén már legalább 30-40 helyre beadtam az önéletrajzomat, de sehonnan nem hívtak. Már ha bemegyek és mondom, hogy munkakereső vagyok, egyből elutasítanak, mert vagy leépítések vannak náluk, vagy a csőd szélén áll a cég, vagy vettek már vettek fel valakit, vagy tapasztalatot kérnek. Az önéletrajzomban nincs semmi hiba, a lehető leg tökéletesebben ki van töltve, tehát még csak azt sem mondhatják, hogy egy összecsapott ganaj az egész. Jelenleg közmunkát vállaltam az önkormányzatnál 2 hónapra, de az a pénz nagyon kevés, amit ott kapok. Talán még nem is lenne olyan nagy probléma, ha tudna valaki segíteni, de még csak a szülőkre sem számíthatok, mert nekik is van elég adósságuk. És ha ez még nem lenne elég, távkapcsolatban élek (majdnem 250 km.) és nem szeretném emiatt elveszíteni a párom, mert nagyon szeretem őt, de sajnos pénz nélkül lehetetlen utazni, főleg ilyen üzemanyag árak mellett. A netes munkakeresés sem vállt be.


A válaszokat előre is köszönöm!


20/F (egyébként Pesttől 20 km.-re lakom)


2012. aug. 6. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg árufeltöltőként, oda mindig van felvétel.

Meg menj el személyesen a pályázatoddal munkahelyekre attól függetlenül, hogy nem hírdettek.

2012. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de próbáltam ezeket is és nem jött össze.
2012. aug. 6. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ilyen végzettséggel én sem vennék fel senkit, tele van a munkaerőpiac érettségis meg diplomás munkakeresőkkel. Muszáj leszel a saját szerencsédet megcsinálni, ha valamihez értessz, azon a területen próbálj meg elhelyezkedni - ahova csak tudsz üzletekbe menj be és érdeklődj, hogy nincs-e szükség munkatársra.
2012. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Árufeltöltőként nem? Hol próbáltad? Az, hogy egyszer nincs az nem jelent semmit, nyugodtan mehetsz oda többször is.
2012. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Auchan, tesco, bricostora. És többször is próbáltam már.
2012. aug. 6. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!