Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan és hol lehet jelentkezn...

Ibanez kérdése:

Hogyan és hol lehet jelentkezni postakocsisofőrnek?

Figyelt kérdés
Életem egyik nagy álma lenne postakocsit vezetni. Ha valaki tud segíteni az irjon ide lehetőség szerint csongrád megye környékén lenne jó. 21 éves vagyok 4 éve van jogsim B-re.

2012. aug. 7. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerinted hol? A postán:) Megnéztem a honlapjukat, nincs fenn most álláslehetőség, de anno apukám is úgy helyezkedett el, hogy bement a postára és felvették. Nem volt semmi protekció. Ha tényleg ez álmaid állása akkor meg főleg próbáld meg. Azért ha lehet, ne egy kicsi 3-4 fős postára, hanem egy nagyobb, központi postára menj be és érdeklődj:)
2012. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Thx
2012. aug. 8. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!