Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi ez az újabb foglalkoztatási...

Mi ez az újabb foglalkoztatási TREND a kis és középvállalkozóknál?

Figyelt kérdés

Eddig csak, a 4 órás bejelentést kellett benyelni a teljes munkaidős munka után (szürkefoglalkoztatás).


Aztán jött az összes pótlék elhagyása, benyelése (mindegy milyen napszakban dolgozol ugynannyi az órabér).


Aztán kitalálták, hogy mindenféle indokkal pénzt vonogatnak le a fizetésből, minusz 5 ezer minusz 10 ezer.



Most meg már olyat találnak ki, hogy heti kifizetést igérgetnek, de egy teljes hónapot, és egy felet benttartanak, azaz másfél hónapot ingyen kell dolgozni, sokszor mindenféle papír nélkül!



Mi a FAX van itt a TÖRVÉNYEKKEL, hogy ilyeneket meg mernek csinálni?



Én egy Pizzériában dolgoztam végig a nyarat, ott is ugyanez ment, és a végén lerántottak egy havi bérrel.


A barátnőm egy gyógynövényboltba ment próbanapozni (ilyen se volt régebben) aztán amikor meghallotta ezeket a dolgokat, hogy ott is ugyanez lenne a forgatókönyv, otthagyta az egészet, és még a főnök volt kiakadva..



2012. aug. 8. 04:46
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Amiket Te leírtál, azoknak a 99 %-a törvényellenes, és semmilyen rendelet nem ad rá felhatalmazást.

Nem írtad le konkrétan, hogy mire gondolsz, csak általánosságban.


- 4 órás bejelentés: Ha 4 órában voltál bejelentve, és teljes munkaidőt dolgoztál, egyértelműen fekete munkát végeztél, a fizetésed egy részét feketén kaptad.


- Pótlékok most is vannak, bár egy kicsit átdolgozták őket. Ez igaz.


- A fizetésből csak és kizárólag jogszabály, vagy maga a dolgozó engedélyével lehet pénzt levonni. Tehát kötelező járulék- és adóterhek, végrehajtási levonások, letiltások, vagy maga a dolgozó engedélyével. Úgy nem, hogy a munkáltató a hasára üt. Ha ez van, akkor az is törvénytelen.


- A fizetés-benntartást nem értem. Ilyen sincs. A mostani rendelet (nem tudom, hogy már érvényben van-e ez a része, vagy csak 2013. január 01-jétől fog hatályba lépni) annyit engedélyez, hogy a munkáltató 1 havi várható keresetét elkérheti előre attól a munkavállalótól, aki "pénzzel dolgozik". Tehát pénztárosok, utalványozok, stb. Fedezetként a pénztárhiányra. De ezt a fedezetet külön számlán köteles kezelni.


- "Próbanap" sincs hivatalosan, maximum próbaidő. De teljesen mindegy, hogy a dolgozó ez alatt mit teljesít, ugyanúgy jár neki a bér, mint bárki másnak. Ingyen munka törvényesen nincs! Csak törvénytelenül.


A pizzériás fizetés-lerántást pedig miért hagytad? Jogos volt, vagy sem? Nem. Tehát állj ki az igazadért, főleg, hogy nem is volt sok vesztenivalód, hiszen "csak" a nyarat töltötted ott, nem pedig éveket.


Kezdjünk el a sarkunkra állni már végre, mert aztán tényleg rabszolga társadalom leszünk, ha még sokáig hagyjuk...


Nekem (is) van családom, és vesztenivalóm is, de a pofámat mindig is kinyitottam, ha az érdekemet kellett megvédenem. Mindenhol elértem a célom, igaz egyik helyen kicsit dolgoztam, másik helyen többet, de legalább megkaptam azt, amiért megdolgoztam. A többi meg engem kevésbé érdekel...

2012. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1/1 Időpont ma 07:33



Igen, én is tudom, hogy törvényellenes, és azért írtam le "általánosságban" mert az elmúlt egy évben három munkahelyen dolgoztam, és vagy 25 nél voltam próba napon vagy interjún, és szinte midnél hasonló dolgokkal indítanak, vagy ilyesmik köszönnek vissza...


Gyorshajtani is törvényellenes, mégis csinálják...

2012. aug. 8. 14:15
 3/4 A kérdező kommentje:

A lerántást miért hagytam?


Miért mit tehetek?


Önbíráskodjak? - Tiltja a büntetőtörvény.

Alattomosan rongáljak? - Tudja a címem, és úgyis rájön, vagy nekem okoz kárt, vagy a családomnak, vagy akin ütni tud.


Jelentsem fel? - Mire megyek vele, pénzem nekem abból nem lesz max annyi ami a papírforma szerint szerepel, az meg mire elég.



Elnézést, de a NAV-nál és egyéb helyeken, nem képesek arra, hogy statisztikát vezessenek tevékenységi körök, és munkaórák számáról,


Hogy egy reggel 8 tól este 11 ig nyitvatartó vendéglátó helyet például nem lehet 4 órás munkaidővel megoldani X számú alkalmazott esetén?


Ehhez matematikai zseninek kell lennie valakinek?



Nem kell hozzá nagy ész, a cégnévből a neten kikereshető a nyitvatartás, és ők pontosan látják, hogy hány alkalmazott dolgozik ott!



A rengeteg közgazdásszal dunát lehetne rekeszteni, mégis pont a gazdaság a legszarabb!

2012. aug. 8. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetesen egyet is értek Veled. Nem mindenki lehet olyan szerencsés, hogy kinyitja a száját, és megkapja azt, ami jár. Lehet, hogy lesz olyan amikor nekem sem jön be ez a gyakorlat. De valahogy nem tudok nem lázadni az ilyen és hasonló dolgok ellen, ráadásul nem tudok belefáradni sem a harcba. Lehet, hogy én az a típus vagyok, aki inkább beledöglik, de akkor sem hagyja magát. Nem vagyunk egyformák. Gyűlölöm, ha hülyének néznek!


Sajnálom, hogy ez az ország ide jutott. De azzal is tisztában vagyok, hogy egy fecske sajnos nem csinál nyarat...

Ráadásul, ha valaki igazán lovat ad alájuk - még ha nem is hivatalosan - az maga a kormány. Az intézkedéseivel, a struccpolitikájával, a hazudozásaival. És az egészben ez a legszomorúbb.

Hatalmas pozitív változást kívánok Neked az elkövetkezendőkben!!!!!

2012. aug. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!