Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek feltűnt már, hogy...

Nektek feltűnt már, hogy mennyi külföldi dolgozik Magyarországon és úgy hogy még csak nem is tud magyarul?

Figyelt kérdés
Például valamelyik nap is mentem az utcán és nem először látom, hogy ilyen Hop on hop off szolgáltatást (turizmus) egy fekete srác, egy kínai meg egy olasz (onnét tudom, hogy mikor a másik hívta olasz nevet mondott/mielőtt valaki még belekötne/), meg egy másik külföldi ajánlgatott angolul. (Most mondhatnátok rá, hogy lehet, hogy itt született magyar állampolgárok, de egymás közt is angolul beszéltek.) Az ilyen munkához szerintem angol nyelvtudáson kívül nem is kell más, és ezt egy magyar is meg tudná csinálni. Aztán ott vannak a reggelente munkába igyekvő angolul beszélő külföldiek. Nem érdekes?! Nem azt mondom, hogy külföli ne kapjon munkát, de amikor így is ekkora a munkanélküliség, és szinte mindenhol túlképzett emberek közül lehet válogatni, akkor ez mégis hogy van?

2012. aug. 11. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen sajnos a Magyar emberrel kicsesznek,naponta! Nem túlzás!
2012. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Semmi gond utolsó előtti,ha milliós fizut akarsz,képezd magad,tanuld a nyelvet,sőt kettőt,képezd magad a szakmádban.Ebből következik,hogy megfelelő szakma kell.Ezzel jár,és a magyar egy lusta diszn_,irigy,nem normális nép.Ez rólunk a véleményem,mindenki nyavog sír,szídja a főnökét,persze tenni érte nem hajlandó,kellene a siker csak a székből ne kelljen megmozdulni,lehetőleg alvás közbe jöjjön.

A külföldiek meg dolgoznak rendesen,kiegyensúlyozottak,nyilván őket alkalmazzák,a birka magyar helyett.

Én mindenki kezébe adnám,először is Napoleon Hill:A siker titka PLB könyvet.

2012. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!