Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egészségügyben dolgozók,...

Egészségügyben dolgozók, kérhetem a segítségeteket?

Figyelt kérdés

Gyógymasszőrnek tanulok, második és egyben utolsó évem kezdődik, és egyre sürgetőbb az álláskeresés.

A helyek, ahová el szeretnék helyezkedni később:

- wellness szálloda

- gyógyfürdő

- masszázsszalon

- kórház

A kérdésem az lenne, hogy én vidéken lakom, de Budapesten szeretnék majd dolgozni. Eddigi tudomásaim szerint (amik lehetnek tévesek, javítsatok ki, ha így lenne) a munkaadó fizeti nekem az útiköltség egy részét, elég nagy részét (nyolcvanvalahány %-ról tudok).

Bp-től kb. 80 km-re lakom, vonattal tudom elérni a várost, plusz BKV bérlet. A vonatbérlet legalább 42ezer Ft lenne havonta, teljes árban, a BKV bérlet pedig 10 ezer Ft körül.

Azok a helyek közül, ahová menni szeretnék később, melyik adja meg a támogatást az útiköltségre? Egyáltalán létezik ez a fajta támogatás? És valóban ennyi részt megtérítenek, mint amennyiről én tudok?


Fiatal vagyok, még sosem dolgoztam, diákmunkát sem, szóval könnyen lehet, hogy tévesek az információim, ezért kérek segítséget.

Köszönöm előre is.



2012. aug. 17. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,én is pont gyógymasszőr vagyok és Bp-n dolgozom . Nálunk nem fizetik (és eddig egy munkahelyemen sem ,bár a szakmámban most dolgozom először beosztottként) a vidékieknek a bejárást sehol .

Ismerőseim körében maximum a bkv bérletet,de az is elvétve fordul elő..

Jobban járnál ha felköltöznél mondjuk a külvárosba albérletbe ,ha már lesz biztos munkehyled. Gyógyfürdő elég esélytelen,kihalásos alapon megy,kórház úgyszintén hacsak nincsen valami jó kapcsolatod.

Sok helyre vállalkozót keresnek. Nem lesz könnyű,előre szólok.

2012. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és ha szeretnél beszélgetni vagy kérdésed van írj nyugodtan szívesen segítek:)
2012. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!