Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyhogy megél ennyi műkörmös,...

Hogyhogy megél ennyi műkörmös, fodrász stb?

Figyelt kérdés
Naponta látom, h nyílik a lakótelepen egy-egy új műkörmös, fodrász, meg egyéb szolgáltató szalon. Hogyan tudnak ezek mind megélni? Kell ennyi?

2012. aug. 18. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyiknek megy azért annyira jól.Máshoz nem értenek,másrészt nézd meg mennyi hiú-buta nő van.
2012. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem merek szolit nyitni... Egy csomó helyen van, de tényleg nyitnak ezentúl is újat és újat és én sem értem, de ha megélnek a végén tényleg nyitok én is egyet!
2012. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy megélnek. Ahol én lakom, van itt egy szakmunkásképző a szomszéd városban, minden évben kilöknek 40 új fodrászt. Ezt tanulta, persze, hogy próbálkozik, de a legtöbb csak kínlódik. Az én falumban 16 fodrász van, az egyik a barátnőm, konkrétan tudom, hogy veszteséges, a férje eltartja, csak azért csinálja, hogy ne unatkozzon.
2012. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbben kiegészítő keresetként csinálják. Nekem az összes műkörmös ismerősömnek van másik munkája , kifizetik a helybérlésért a havi díjat ,és ezen felül jön még 10-40 ezer forint bevételük a vendégekből.

Biztos meg lehet belőle élni egyébként ha valaki sok pénzt és energiát fektet bele,de a vállalkozás mindig kockázatos és hát a vendégkört ezerszer nehezebb kialakítani mint elveszteni .

2012. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!