Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt valaki, aki meg tudná...

Van itt valaki, aki meg tudná válaszolni a közmunkával kapcsolatos kérdésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy a bérpótló juttatásért cserébe, milyen együttműködésre van szükség a közmunkán fellül? Azt tudom, hogy az önkormányzat előírhatja a lakókörnyezet tisztántartását, de mit jelent az igényléshez szükséges formanyomtatványon, hogy "vállalom az együttműködésre kijelölt szervvel való együttműködést" (ami nem a munkaügyi központ, mert az külön is meg van említve a nyomtatványon)?


2012. aug. 19. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

"vállalom az együttműködésre kijelölt szervvel való együttműködést"


Az az önkormányzat lesz. Ha behívnak km.-ra arra vonatkozik az együttműködés.

2012. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak cégek is (általában útépítők),akik alkalmaznak közmunkásokat. De az Önkormányzat közvetíti ki őket.
2012. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csibexke ***** válasza:
engem erdészethez hivtak ki,hála a jó istennek :)
2012. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sándor G ***** válasza:

Én a vízügyhöz mentem jelentkeztem, miután az ökinél letelt a 2x3hónap közmunka.

Nem mennék vissza oda,/öki/ csicskának nézik az embereket.

Igaz a pénz itt is kevés 47ez ft, de a gátőr normálisabb, megértőbb, nyári melegben 1órakor tüzünk haza,

A melo még reggel el van végezve, így van látszatja és mindenki jól jár.

2012. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sándor G ***** válasza:

Szia nagyon tájékozatlanok vagytok, nincs bérpótló tám. már 2éve megszűnt, az f.h.t van helyette de van egy rossz hírem, ez is megszűnik, 2013-ban márciusában.

Helyette nem lesz állandó segélyezés, csak közhasznú munka, mindenkinek aki munkanélküli, +aktív korú.

De fentről úgy hallottam, az irodában is beszélik már néhány hónapja a közmunkabért is csökkenteni fogják, 38ezer ft-ra, most okt.ben szavaznak róla ogy.ben.

xar világ vár ránk, az biztos

2012. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fogják csökkenteni, csak a 3 hónap 8 órás munkából lesz 4 hónap 6órás, ami szerintem a feketemunka visszaszorításán kívül semmire nem jó, mert 4 havi bérletet kell venni a 3 havi helyett.
2014. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!