Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv! UFS Group-ról szeretnék...

Üdv! UFS Group-ról szeretnék néhány dolgot tudni! Milyen ott dolgozni? Mennyit lehet ténylegesen keresni?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a hirdetéseiket és szimpatikusnak tűnik a honlapjuk is.

2012. aug. 22. 12:46
1 2
 1/18 Robiufs ***** válasza:
30%

Szia! Igyekszem korrekt és elfogulatlan választ adni, mivel nem titok, hogy én ott dolgozom. Talán az én hirdeteseimmel is talalkoztál.

Ha szereted a függetlenséget, szeretsz tanulni, nyitott vagy az újra, szereted az embereket, jó módban szeretnél élni, akkor Neked való hely! Természetesen semmi sincs ingyen! Ebbe is bele kell tenned az energiádat, vagyis nem várhatod a sikert, ha otthon nyomkodod a távirányítót! Hogy mennyit lehet keresni? Ez is Tőled függ! Tudsz meg egy olyan munkahelyet, ahol előre megtervezheted, kiszamolhatod, hogy mennyit akarsz keresni? Ha bővebben érdekel, akkor jó helyen jársz. Segítek megadni a kérdéseidre a válaszokat. Keress meg! Tóth Róbert oktatási vezető

2012. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Elolvastam az ELSŐ hozzászóló "mondok valamit és mégsem" kommentjét, aztán rákerestem az oldalra...szolgáltatásaink....ebből nekem az jött le, hogy telefonálgatsz látástól mikulásig, jobb esetben leendő ügyfeleket zargatsz, megkérdezed,hogy a válság kellős közepén beakarnak-e fektetni aranyba(most úgy is annyi pénzük lehet..), életbiztosítás kötésének rátukmálása..s.tb. A legjobban az tetszett a LAKOSSÁGI HITELEZÉS pont alatt olvasott szövegben, hogy "Ráadásul egy megbízható cég által képviselve nagyobb bizalommal indul a hitelelbírálás" Nagyobb bizalommal? :) A hitelelbírálás nem a bizalomtól függ,hanem hogy mennyi a fizetésed....

Lényegében Robi írásából kitapíintható a dolog (ha már valaki ment el egy iylen szöveggel reklámozó pali állásinterjújára-Én már igen), hogy teljesítmény béres, tehát amint írta Róbert, meg kell dolgoznod a pénzedért. "Melyik munkahelyen tudod kiszámolni, hogy mennyit akarsz keresni?" Soke mbert sikerül összefognod sok pénzed lesz, ha a kutya sem kiváncsi a szolgáltatásokra, akkor 0 Forintod lesz.

Engem egy nő hívott be egyszer állás intejúra...Ott nem vállaltak iylen jól csengő "hitelezést" (ami egyébként tök megtévesztő,mert nem ők hiteleznek!, hanem a bank...)csak befektetés aranyban , euróban ...2008-ban volt...HA minden igaz a válság kezdetén...szerinted miért nem vállaltam el?

2012. aug. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Amikor bent voltam,azt mondták,hogy az első naptól fizetnek.

Akkor most? teljesítmény vagy nem teljesítmény?:)))

2012. aug. 25. 08:16
 4/18 A kérdező kommentje:

..meg ha ennyire gáz lenne,akkor nem tudna működni. Az hogy a Zepter,LRI és egyéb cégecskék hogy működnek,azt tudom;gerincmentesen...

Én egy szimpatikus Hölggyel beszéltem,majd egy Úrral is,akivel még 2 közös hobbink is van xD;úgyhogy belevágok. Eddig ilyen területen még nem voltam. Középkorú vagyok,nem túl okos,de nem is az oklohosz mintapéldánya... lesz ami lesz. remélem sokkal több lesz,mint a teljesen lepukkant szakmámban...:(

2012. aug. 25. 08:21
 5/18 Robiufs ***** válasza:

Sziasztok! Az első kommenthez csak annyit: ha nem ismerd a céget és az üzletágak szolgáltatásait, akkor kérlek, hogy véleményt se alkoss! Lehetnek rossz tapasztalataid, de hol nem volt! Kenyeret is vettél már úgy, hogy az ehetetlen volt. Ne általánosíts. Cég és cég közt is van különbség. Az, hogy Neked valami nem sikerült az még nem garancia arra, hogy nem benned van a hiba! Én nem ismerem a Te szakmádat, munkádat, da ha ismerném is, nem venném a bátorságot, hogy kritizáljam. Miondenki azzal foglalkozik amivel akar (vagy muszáj). Erről ennyit! A leendő kollégához szólok: jól döntöttél! Vágjál bele, használd ki a lehetőséget és NE hallgass a hátráltató véleményekre (én meg sem kérdezek senkit ilyen üggyel kapcsolatosan, mivel ez az én életem!). Szeretnélek megismerni, ha már így levelezgetünk. Kérlek írj privátba!

Köszönöm! És mindenkinek szép napokat! Robi

2012. aug. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

A zepter az úgy hirdet állást, hogy irodai munka netto 160 ezerért. Mikor elmész a felvilágosításra (amin 20-an vagytok egyszerrre egy helyen) a 160 már csak 140. Mikor átmentél a rostán és visszahívnak,hogy nyélbe üssék a munkakezdést a "fizetés 0 forint,de határ a csillagos ég"


Én még nem vettem ehetetlen kenyeret...

Sok sikert, bár nekem ebből az átlag rizsából a már fent említett jött le....csak az ismerőseid agyára ne menj az állandóan kínált konstrukciók miatt.

2012. aug. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Robiufs ***** válasza:
11%

Szia!

Igen, nagyon igazad van! Sajnos vannak olyan cégek, akik ilyen aljas módon csalogatják be a jelentkezőket! Sajnos.

Nem, nem megyek az ismerőseim agyára, mert képzeld(!) nem adok el Nekik semmit, hanem - értsd szó szerint - segítek Nekik!!

Ez így Nekik és nekem is jó érzés!

Veled is szívesen találkozom, még akkor is, ha jelenleg nem azonos az álláspontunk ezzel kapcsolatba. Szívesen kötök ismeretséget mindenkivel! Írjál, beszéljünk! Robi

2012. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
77%
Ha minden ilyen segítőkész barátkozó mesterrel találkozna az ember, akkor nem maradna ideje még dolgozni sem. De nem is lenne rá szükség, hisz a sok-sok segítség után aztán fial a pénz rendesen!
2012. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Robiufs ***** válasza:
34%

No comment!

Legyen szép napod!


Robi

2012. aug. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kell hozzá vállalkozói??? Nem akarok vállalkozó lenni.
2012. aug. 31. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!