Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » START kártyát igényeljek most...

START kártyát igényeljek most vagy még ne?

Figyelt kérdés

Megyek egy állás interjúra hétfőn és az állás leírásában előny a START kártya.

Az állás interjú után egyből bemenjek igényelni vagy ezt akkor kell amikor már munkába álltam?

Mennyi ideig érvényes?

NAV-hoz kell bemennem egyből a munkaügyi közponba nem kell bemennem?


2012. aug. 23. 16:30
 1/5 anonim válasza:

Én azt mondom amíg nem hozza fel a munkáltató, vagy nem véglegesítenek, addig ne váltsd ki.

Sok sikert az interjúhoz.

2012. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már telefonon mondta, hogy nem tagadja hívott pár embert állás interjúra, de nekem nagy előny, hogy látta a rendszerben munkanélkülin vagyok és jogosult vagyok start kártyára azért gondoltam, hogy hétfőn az interjú után be is megyek elintézem. Meg azért érdekelne meddig érvényes, szóval ha kiváltom és nem vesznek fel most ide akkor később még jó lesz?
2012. aug. 23. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Amint kiváltod, azzal a nappal elkezd lejárni, tökmindegy, hogy megkapod-e a munkát, vagy nem. Viszont csak olyanok jogosultak kiváltani, akik még nem állnak foglalkoztatásban.

Ezért akiknek eszük van, azok úgy csinálják, hogy beleírják az önéletrajzba, de csak közvetlenül a munkaszerződés aláírása előtt váltják ki, mikor már biztosra megvan a munka.

2012. aug. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2ivégi érvényes a kártya.
2012. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
évig*
2012. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!