Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásegyeztetés, interjúra...

Állásegyeztetés, interjúra milyen öltözetben jelenjek meg?

Figyelt kérdés

Egy általános irodai adminisztrátor állásról van szó, hívtak, hogy szerdán menjek be egyeztetni, élő találkozó.

Na most nem tudom mennyire kéne "ki" öltözni, öltöny stb?, vagy elég egy elegáns ruházat.?



2012. aug. 25. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Az még hozzátartozik, hogy nem vagyok az a öltönyös, nyakkendős típus, tehát ha felvesznek nem fogok általában ilyen öltözékben megjelenni, hanem az egyszerű, hétköznapit támogatom.
2012. aug. 25. 18:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy szövetnadrág és egy ing. Laza is, mégis elegáns.
2012. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy az interjún kérdezz rá az öltözködési elvárásokra is, ha elnyernéd az állást. Vannak olyan munkahelyek, ahol elvárás az elegáns ruházat a hétköznapokban is.
2012. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!