Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki felsőfokon beszél...

Ha valaki felsőfokon beszél angolul (és magyarul), középfokon németül, és azon kívül még meg tud szólalni konyhanyelven oroszul, lengyelül, törökül, olaszul, finnül és japánul, akkor azt milyen munkákban lehet a legjobban kamatoztatni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtudás önmagában ma már nem sok mindenre elegendő, hanem alapkövetelmény minden komolyabb munkakörben.
2012. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem csak angolt és németet soroltam föl!
2012. aug. 25. 23:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A többire azt írtad, hogy "konyhanyelven", ami munkahelyen nem sokat számít.
2012. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nyelveknek nagy haszna lehet pl. Globális szolgáltató központokban, ilyen a Diageo, Vodafone, stb.
2012. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyarul csak felsőfokon tudsz? Én anyanyelvi szinten :D
2012. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az volt, hogy hol nincs haszna, hanem az, hogy hol van? :)

És igen, anyanyelven beszélek magyarul, csak azt utólag toldottam a mondatba, hogy ne kössenek bele, de nem jártam sikerrel :)

2012. aug. 26. 19:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Illetve nem is az, hogy hol van haszna, hanem hogy milyen munkában, foglalkozásban lehetne azt a legjobban kamatoztatni.
2012. aug. 26. 19:11
 8/9 anonim válasza:
Szállodai portás (szerintem).
2012. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen cégnél hasznos, ahol az ügyfelek vagy a partnerek nagy része külföldi (multicégek), illetve vendéglátás, turizmus, vannak beutaztatással foglalkozó utazási irodák, akik külföldről szervezik le a vendégek programjait, szállását itthon. Eddig hol próbálkoztál, mi érdekel? Gazdaság / turizmus? A konyhanyelv mit jelent, alapszint vagy még az alatti szint? (a nyelvtan miatt kérdezem)
2012. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!