Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kell-e fénykép az önéletrajzba...

Kell-e fénykép az önéletrajzba és mitől függ? Egyáltalán számíthat negatívan akár, ha teszek bele, vagy nem teszek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyet kérnek.

Szerintem, ha nem kérnek, nem érdemes belerakni.

2012. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig raktam fényképet bele... mondjuk 10 esetből 9-szer kérték is a hirdetésben. Azért nem mindegy, hogy egy titkárnői munkára egy vasorrú bábát vagy egy csinos hölgyet vesznek fel...azzal az emberrel találkozik elsőre az ügyfél aki belép az irodába...
2012. aug. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább tegyél bele.
2012. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat. Teszek bele, remélem attól még nem landol a kukában...


Igazából olvastam egyszer valahol, hogy semmiképpen se tegyünk önéletrajzba fotót, de nem emlékszem mi volt az oka. Nekem előnyös dolognak tűnik (főleg egy jól sikerült fotó) Ha viszont van itt valaki HR-es az megmondhatná, mi a gond vle, ha mégis.

2012. aug. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!