Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért több Horvátországban és...

Miért több Horvátországban és Szlovákiában is az átlagkereset, Romániában meg annyi, mint nálunk. Hogy fejlődtek föl, mi meg miért lefelé fejlődünk?

Figyelt kérdés
Régen mindkettejüknél gazdagabbak voltunk. Mára Románia egy szinten van velünk, Szlovákia, Horvátország meg gazdagabb. Hogy tudott ilyen gyorsan megfordulni?

2012. aug. 26. 18:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
most azok az orszagog viszik legjobban mellyek nincsenek az unioban pl: svajcban a legnagyobb a minimalber
2012. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Kérdezo:elobb nézz szét és csak utána dumálj.Én Szlovákiában éltem és Budapestre jottunk mert a szlovák piac, a kereskedelem egy csoroság,nincs Szlovákiában szinte fizetés, az átlagkereset nem uti meg a 80 ezer forintot, és szegények az emberek.Fico más adatokat diktál be mert ez a csávo irányitja az országot.Voltam ott és kedves kérdezo akárhiszed akárnem Szlovákia sokkal szegényebb mint mi.Ja és mielott kinyitod a szádat nézd meg mi van ott és itt.Akárhiszed akárnem mindhárom ország szegényebb mint magyar, de te nem is voltál ott szoval nem is tudod milyen az élet.Akárhiszed Magyarország most az egyik legjobb állam a világon és a szomszédoknál szlovének és osztrákok jobbak mint mi.
2013. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Úristen! Kérdező voltál már az említett országok bármelyikében? A szlovákok ide járnak dolgozni/tanulni/ vásárolni magyarországra. A románokról nem is beszélve. Elhiszed ezt a sok indexes szart amivel hergelik a népet. Képzeld el hogy 2007-ben az 56. 2013-ban már a világ 33. Leggazdagabb állama vagyunk. Csak hogy tisztában légy kb 200 állam van.
2014. dec. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!