Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő után lehetséges...

Mennyi idő után lehetséges elhelyezkedni környezetvédősként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Másoddiplomán vagyok egy suliban, egy félévet már teljesítettem a négyből. ebben szeretnék dolgozni, már úgy is alakítottam át az önéletrajzomat. Viszont tapasztalatom nincs sajnos, ilyen helyen még nem dolgoztam. Valahol azt mondták, hogy minimum három félév után próbálkozzak. Van értelme ilyenkor szerintetek? Vagy tényleg várjak még ezzel? Nem akarok hülyét sem csinálni magamból, hogy később meg emlékezzenek rám, hogy szinte elkezdtem a sulit és már akartam jelentkezni... Amúgy 28 éves vagyok és az idő is sürget, azért is próbákoznék. Mennyi a realitása ennek szerintetek, hogy kellenék valahova? Környezetvédelmi és fejlesztési szaktanácsadó képzésen vagyok amúgy. Köszi a választ. És ha tudtok bővebben válaszoljatok, hogy mit és miért... köszi.
2012. aug. 27. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ma már kevésbé számít a papír megléte, mint mondjuk 10-20 évvel ezelőtt. A rátermettség, eszesség, tudás, megbízhatóság, stb. sokkal fontosabb. Nyugodtan keress neked tetsző munkát, legföljebb nem fognak adni neked, mert amúgy is nagy a munkanélküliség. Esetleg próbálkozz gyakornokként, alacsony vagy nulla fizetéssel, úgy nagyobb az esélyed elhelyezkedni. Viszont diploma után lehet fix helyed.
2012. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ezt most álltalánosságba mondod, vagy ebben a szektorban is lehetséges ez? Mert mondjuk ez a fizetés nélküli gyakornoki dolog még másfél évig ha kellenék is kicsit sok lenne pénz nélkül.
2012. aug. 27. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
és ha közben az első diplomáddal dolgoznál? Gondolom valami köze csak van a másodhoz... :) amúgy a környezetvédelmi munkaerőpiac eléggé pang, de mindig vannak nagyprojektek ahova be lehet kerülni, csak jól kell helyezkedni. Mi az alapdiplomád?
2012. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!