Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek olyan munkát ahová...

Ismertek olyan munkát ahová elég egy érettségi?

Figyelt kérdés
csak tisztességes munkák érdekelnének, ha lehetséges nem fizikai, de egy kis fizikai munkától sem riadok vissza, már voltam ilyen helyen is, néztem az álláskereső oldalakat, de nem igazán van számomra megfelelőek, mindenhol a nyelveket kérik nekem órákra pénzem nincs, amúgy egy kicsit beszélek angolul is

2012. aug. 28. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ma már egy vagy több diplomával és szintén egy vagy több felsőfokú nyelvvizsgával sem kell az ember :S

Érettségi a kereskedelembe elég: árufeltöltés, fuvarozás.

2012. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha vannak kül. típusú jogsijaid, akkor lehetsz kamionos, buszos, metrós, villamosvezető

Ha lány vagy, akkor eladó (ahol nem kérnek szakképzettséget)

árufeltöltő...de lassan már mindenhova, titkárnőnek is 2 diploma, 2 nyelv felsőfokú ismerete kell. :-(((

2012. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
politikus
2012. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!