Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is érzi úgy, hogy itthon...

Más is érzi úgy, hogy itthon sose fog annyi pénzt összegyűjteni, hogy vehessen egy házat és hogy családja legyen?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, lány, van 2 szakmám, nem kapok semmilyen irodai munkát, kis városban lakok, egy munkára több százan jelentkeznek, mennék külföldre, de nincs kivel, már legszívesebben véget vetnék az életemnek.
2012. aug. 28. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Sajnos, itt ma igen, sokan.

Vigyázz magadra, ne csinálj hülyeséget, a helyzet azért nem reménytelen.

2012. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az vigasztal hogy a barátomnak jó szakmája lesz, és kimegyünk külföldre, remélem majd valamit én is találok kint.
2012. aug. 28. 21:13
 3/22 anonim ***** válasza:
Ne várj arra, hogy legyen kivel kimenned külföldre! Ne várj! Én azt tettem. Nem akadt senki és már bánom, hogy nem indultam neki egyedül.
2012. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Őt már megvárom,aztán belevágunk, ti mit dolgozol kint ha szabad kérdezni?
2012. aug. 28. 21:58
 5/22 anonim ***** válasza:

Mi a ráknak kell saját ház????? Minek de most komolyan?

Saját pénzből úgyse lesz soha, akkor meg 50 év hitelbe vered magad?

2012. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mi a ráknak ugyan, nem akarok albérletbe lakni, ezért akarok külföldre menni, hogy összegyűjtsek egy kis pénzt.
2012. aug. 28. 22:15
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád, és hol laksz?
2012. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Jászberény, logisztikai ügyintéző, személyügyi ügyintéző, most kezdem a fősulit levelezőn, mellette járok pénzügyi okj re h megcsináljam a könyvelőit, de ha van egy irodai munka 600an jelentkeznek rá :S elmennék én hiány szakmára, de nőként nem lehetek hegesztő, vagy villanyszerelő, esélytelen ez az egész :(
2012. aug. 28. 22:25
 9/22 anonim ***** válasza:

Igen így elég nehéz munkát találni. Nyáron diák munkát sem találtál?

Mondjuk én egy kis türelemre intelek, azért régen sem volt az embereknek 21 évesen saját lakása. Vagyis az én szüleimnek biztos, hogy nem.

2012. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem most akarok saját házat, hanem mondjuk 24-25 éves koromba, de így hogy, muszáj lesz kimenni külföldre.
2012. aug. 28. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!