Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-cégek álláskeresési tréning...

HR-cégek álláskeresési tréningeket tartanak méregdrágán (2-3 óra 15. 000 FT). Van ennek értelme? Mi olyat mondhatnak 2-3 órában 15-ért, amit a neten nem találok meg ingyen?

Figyelt kérdés
HR-cégek álláskeresési tréningeket tartanak méregdrágán (2-3 óra 15. 000 FT). Van ennek értelme? Mi olyat mondhatnak 2-3 órában 15-ért, amit a neten nem találok meg ingyen?
2012. aug. 29. 07:31
 1/4 intrepid ***** válasza:
100%
Lehúzás, ők is meg akarnak élni.
2012. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmondják melyen legyen a CV-d, a kísérőleveled, hogy öltözz fel interjúra, ott milyen kérdések lehetnek. Újszülöttnek minden vicc új, van akinek ezt szájba kell rágni. Viszont attól, hogy ezeket tudod még nem lesz több munkahely MO-on, mert azt ők se tudnak teremteni. :-)
2012. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg semmi újat nem mondanak, hiszen középiskolában nelvtanból mindenkinek tanítják, hogyan kell kinéznie egy igényes önéletrajznak, motivációs levélnek stb. Benne van a tankönyvben, a miénkben legalábbis külön fejezet szólt ezekről a dolgokról, és én még nem hallottam senkiről, aki más nyelvtankönyvből tanult volna, mint mi. Azért vannak ezek a tanfolyamok, hogy ha esetleg nem figyeltél a nyelvtanórákon (ha körülnézek csak ezen az oldalon, máris látszik, hogy elég sok ember nem figyelt, nyilván ezt használják ki a HR-cégek), akkor jó pénzért még mindig pótolhatod a hiányosságaidat.
2012. aug. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen felül azt tudom elképzelni, hogy még meg is interjúztatnak, és akkor az alapján adnak tanácsokat, ők ha alkalmaznának, miért, és ha nem, akkor min változtass.


De ez csak egy ötlet, és mondjuk részemről egy elvárás lenne ennyi pénzért tényleg személyre szabott tanácsadás...

2012. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!