Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme elvégezni a...

Van értelme elvégezni a valutapénztáros és valutaügyintézői tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Vagy itt is már csak a bebetonozott ismerősöknek van hely?


Másrészt szerintetek ezt a végzettséget elfogadják külföldön? Végülis váltani mindenhol kell pénzt... :)



2012. aug. 6. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Sehol senki?
2012. aug. 13. 09:57
 2/3 anonim válasza:
4%

Valutaugyintezoi tanfolyam..atyam:-D a magyarok tenyleg debilek.

igen, mert ilyen tanfolyam meglete nelkul biztos nem tudsz penzt valtani....

2013. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia, nem tudom hogy még aktuális-e a kérdés.


Én csináltam, elég sz@r munka szerintem, de ha nem csinálsz nagy hülyeséget, viszonylag biztos. Nagy felelősség a pénzkészlet miatt, hamis pénzek miatt, sok a csaló ügyfél, illetve még ott van a rablás lehetősége is. Ahhoz, hogy valutaváltóban dolgozz, törvényi előírás a megléte ennek a végzettségnek. A nagyobbak (pl. Exclusive Change) folyamatosan keresnek embert, és ha jól tudom még ki is fizetik neked a tanfolyamot tanulmányi szerződés ellenében. Ezzel a végzettséggel dolgozhatsz a későbbiekben bankban is pénztárosként!

2014. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!