Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az a munka, ahol cask...

Melyik az a munka, ahol cask Számitógépen dolgozok és jól járok vele?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Programozó.
2012. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mérnök, közgazdász, könyvelő, informatikus, bármilyen irodai munka. Ott számítógépen dolgoznak.
2012. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szabó Simon válasza:
16%
Egy nyelvtankönyvben nézz utána az ikes igéknek! Mert én DOLGOZOM!
2012. aug. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lilla73 válasza:
Kevés meló, sok pénz? Erre gondolsz? El kell keserítselek. Ilyen nem létezik. Sok meló, kevés pénz. Manapság ez a realitás. Még a programozó is rengeteget dolgozik. És örül, ha kifizetik a munkáját. Egyáltalán milyen programhoz értesz? Van valami képzettséged, gyakorlatod, érzéked valamihez? Vagy csak szeretsz a gép előtt ülni? És ebből szeretnél megélni? Akkor még nagyon az út elején járhatsz. Hidd el, létezik számtalan szép szakma a programozóin túl is. Amivel talán még jobban is jársz anyagilag.
2012. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=CmgkC4ZKJI0 szerintem kérdez meg őket.
2012. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lacccci válasza:

Hááát, ha van egy jó webkamerád, jó sávszélességed és "bevállalós" vagy,

akkor nem kell tudnod sem programozni, sem könyvelni! :D

2012. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hazudj 4 évet végig, indulj el egy képviselő választáson, nyerd meg, és láss csodát a kisujjad se kell megmozdítani és dől a pénz! Bevált módszer (lásd: parlament)!
2012. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
És az jőnak számít ha 15 évesen szerverem van Cydia-hoz iosra (nem myrepospace) és az ios jb programozáshoz értek ( nem csak föltöröm ) ami az ubuntura hasonlít és alkalmazás készítéshez is értek hozzá ami lényegében a HTML5-ön és az Xcode Mac-en alapszik? Hova menjek gimi után?
2012. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a hónod alá csapod és kecses a járásod már jól jársz vele... :-)
2012. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én egyébként programozó vagyok lassan már 7-8 éve, halálosan unom és váltani akarok valami teljesen másra. Szóval ilyen is van =)
2012. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!