Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a biztonsági őrök munkája?

Milyen a biztonsági őrök munkája?

Figyelt kérdés
Érdekelnének ennek a munkának az előnyei, hátrányai, és hogy miből is áll konkrétan. Olyanok válaszát várom, akik ezzel foglalkoznak, vagy közeli ismerősük csinálja, tehát biztosak az információi. Köszönöm!
2012. aug. 30. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Családtag csinálja.

Monoton. Állandóan éjszaka dolgozik, nappal nem tud aludni, sztem ezt hosszú távon nem lehetne csinálni, mert nem egészséges.

Ha kipihenten tudna menni dolgozni, akkor arra jó lenne, hogy a munka közben simán csinálhatna vmi hasznosat, nyelvet tanulhatna, vagy más szakmát akár, mert az örjáratok közti időben lenne rá idő, hogy mással is foglalkozzon.

Ha vki egy boltban csinálja, ott viszont tényleg mindig úgy kell tenned, mintha nagyon figyelnél, közben meg rém unalmas lehet, végül is egész nap semmit nem csinál. De legalább nem kell éjszaka dolgozni.

Fizu sem annyira jó sztem.

2012. aug. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem megvan ez az okjs képesítés, volt amikor őrködtem, igaz nekem ez csak ilyen egyetem melletti meló volt. Szóval a vizsgát megcsinálni halálosan egyszerű, szóval maga a papír konkrétan semmiség. A munkáról pedig annyit hogy ennél unalmasabbat el sem tudok képzelni, egy építkezést őriztem, ha jönnek a dzsippók akkor hívjam a rend őreit, annyiból állt a munka hogy kimentem és egész este filmeztem, mert hogy nem történik semmi, ha pedig éles fegyverekkel jön valaki akkor nem azért de ki az a hülye aki 500-600 forintért kockáztatja az életét?Ha magadba fordulós vagy, vagy nem szeretsz gondolkodni, de szeretsz bambulni, akkor jó meló, valamint vannak jobb helyek ahol tudsz tv-zni vagy játszani psp-vel vagy laptopozni mint egyik haverom aki egy elhagyatott laktanyát őrzött, konkrétan csak ott kellett lennie...A 24-48 eléggé kegyetlen főleg ha nincs lehetőséged aludni a melóhelyen, neki volt szóval ott arany élete volt.Egy boltban viszont szerintem nagyon zombulás ez a dolog.Úgy gondolom hogy eléggé könnyű vele munkát találni, legalábbis én 3 éve sorban kaptam a munka ajánlatokat, hogy jelenleg hogyan áll a munkaerő piaci helyzete arról nagyon sokat nem tudok mondani, talán csökkent a kereslet rá.Nyáron érdemes fesztiválozni menni, ezzel ha van rá lehetőséged.Mi a Volton voltunk, át kellett a belépő embereket kutatni, piát-drogot keresni.Valamint figyelni hogy úgy amblock ne legyen balhé.Az előnye ennek hogy ha ügyes vagy akkor a fizud 3-4 szeresét össze tudod bugázni 1 hét alatt:D
2012. aug. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Előny: kapsz érte egy kis pénzt.

Hátrányok: annyi hely nincs a Gyk. szerverén...

2012. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értesültem, hogy a képzés díja összesen 50 ezer körül van, de hallottam valami plussz költségről is, amit a kamarának kell fizetni. Erről tudnátok valamit mondani?
2012. aug. 30. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen van kamarai tagsági díj, nekem még évi 10 000 huf volt.


[link]

2012. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, mennyi az esélyem arra, hogy valami nyugis, dögunalmas helyet kapok, ahol szinte semmit sem kell csinálni, azon kívül, hogy ott vagyok. Én ugyanis forgatókönyv- és regényírással foglalkozom, de még nem keresek vele pénzt, viszont jó lenne, ha sokat foglalkozhatnék ezzel, anélkül, hogy közben éhen halnék. :)
2012. aug. 30. 12:41
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


A hozzátartozód nem tudja valamivel elfoglalni magát az őrhelyén? CSak van ott valami TV vagy PC... Nekem pont ilyen meló kellene, feltéve, ha engedik, hogy ott laptopozzak. Nem lennék fáradt, imádok nappal aludni, éjszaka meg molyolni!

2012. aug. 30. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, elfoglalja magát ő is. Olvas, TVzik.

De sztem neked így jó lenne. Ott lenne időd írni nyugodtan.

2012. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!