Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes manapság biztonságőri...

Érdemes manapság biztonságőri tanfolyamot letenni? Lehet vele munkát kapni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy azt mondják manapság minden harmadik, negyedik embernek van ilyen papírja.

Én is többeket ismerek, de olyanokat is, akik letették, de munkát soha nem is próbáltak meg szerezni. Tehát szerintem sokan leteszik, csakhogy legyen...



2012. júl. 23. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van, aki csak fegyvertartási engedély miatt csinálja ezt.
2012. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 csibexke ***** válasza:
minden második férfinak van föleg az idösebbeknek akiknek nehéz elhelyezkedni.... nekem is van és a suliban is az osztály 80%-a 50 körüli ember volt....
2012. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De el lehet akkor vele helyezkedni, vagy csak pénzkidobás?


Én amúgy fiatal vagyok...

2012. júl. 23. 18:04
 4/13 ToKoStOJÁs válasza:

Egy időben én is rá voltam állva, már be is iratkoztam... de mire elkezdődött volna visszaléptem. Ha van felesleges pénzed, akkor végezd el, mert jól jöhet kiegészítő munkának pl. hétvégén. Meg most még olcsóbb is még, mint jövőre.

De!!!! ne ebből akarj megélni, mert arra nem jó. Mivel fiatal vagy, mindenképp tanulj valami "értelmesebb" szakmát. Én is inkább beiratkoztam esti suliba...még azt a 45ezret is sajnáltam rá...

2012. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 csibexke ***** válasza:

esély van az elhelyezkedésre,csak kérdés mikor fog megtörténni. 2 nap mulva vagy fél év múlva?


Mondván nincs tapasztalatod és sok olyan van akinek már van.


Vagy ha van kapcsolatod akkor eltudsz,bár azok is szarul keresnek.


Én is bánom hogy letettem. gyakorlatilag egy árufeltöltő keres napi 8 órába annyit mint te 12 ben.... és azért ott van az is hogy beverhetik a képedet :)

2012. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én olvastam erről egy cikket a helyi lapban, hogy átverés az egész. Mert folyamatosan hirdetnek, ráadásul az álláshirdetések közt. Hogyha elvégzed, akkor ők munkalehetőséget is adnak. Aha, aztán nem létező telefonszámokat adtak meg az embereknek. Gondolj bele, ha havonta 30 ember elvégzi, annak hol lesz ennyi munka?

Meg ehhez nem kell semmi, tipikusan a szakképzetlen, idősebb korosztályt célozzák meg, akiknek semmi esélye a munkaerőpiacon, és ilyen ígéretekkel be tudják szervezni a tanfolyamra. Aminek kifizeti az árát, de minek? Azt is írták, hogy szigorítani akarják, de még nem történt semmi érdemi. Mert ez csak a tanfolyamszervezőnek éri meg, másnak nem.

Én nem végezném el, inkább keress valami értelmesebb tanfolyamot.

2012. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkát azt csak-csak lehet kapni, de azért az sem utolsó, hogy mennyiért és milyet. Ez az egyik legalulfizetettebb szakma, a legtöbb cégnél 200-240 órával lehet csak megkeresni a minimálbérnek megfelelő összeget, az órabérek nevetségesek.
2012. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Valóban biztonsági őrként képzeled el a hátralévő életedet /a mókuskerékben/? Inkább tanulj meg jól angolul, azzal többet érsz el.
2012. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, mégis mit? Sokan szajkózzák ezt, de a nyelv önmagában, piacképes szakma nélkül már nem ér semmit.

Én beszélek angolul, de nem tudok elhelyezkedni, pedig munkatapasztalatom is van. De ha beadom valahova, mindig az a válasz (már ha van), hogy nincs szakirányú tapasztalatom. (Sajnos olyan munka, amit eddig csináltam, itt nem sok van.)

2012. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hm... Látom megütköznek azért a vélemények.

Nem baj, legalább látok többféle tapasztalatot...


Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. aug. 3. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!