Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális hogy ilyen érzéseim...

Normális hogy ilyen érzéseim vannak az első munkahelyemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt érzem hogy tuti nem fogom bírni meg valamit biztos elrontok és hamar kirúgnak.


Valaki érzett így az élete első munkanapja előtt?:D


19/F


2012. aug. 30. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez természetes én is ezt éreztem amikor majdnem enyém lett egy állás, már a munkától féltem előre hogy milyen lesz fogom e bírni, lelkileg taccsra vág-e? stb
2012. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én minden munkánál ezt érzem az első hónapban.. a mostaniban is síró görcsöm volt már mert nem tudtam meg cisnálni egy hónap után a normát, és hiába vigasztalt a fönök, hogy ne aggódjak ezért nem fognak kirguni, nem olyan cég ez, meg nehéz is a gép, és én ezalatt az egy hónap alatt így is azt a teljesítményt értem el rajta amit a régi dolgozók fél év alatt, meg ilyenek...
2012. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!