Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi miatt volt az első munkahel...

Mi miatt volt az első munkahelyi konfliktusod? Mennyi idő után? Hogy élted meg?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 20:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
73%

kolléga: A qurva anyádat.

én: A te qurva anyádat.


Erre kitört a verekedés köztünk.

2012. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Új voltam a melóhelyen.Az első héten fasírtba kerültem valakivel,jól leordítottuk egymás fejét,jó nagy veszekedés lett,de ennyi volt.
2012. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A kollégám közölte 2 hónap után, hogy reméli, mire visszajön a szabadságáról, engem kirúgnak.

Hétfőn jön vissza, még ott dolgozok, a gyomrom egy hete görcsben van... :D

2012. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Mikor elkezdtem bölcsiben dolgozni. Az egyik ksilány nagyon megszeretett engem, túlságosan is ragaszkodott hozzám, üvöltött, ha kimentem a teremből. Én ezt nem voltam hajlandó úgy kezelni, hogy ne foglakozzak vele többet, hanem azt mondtam a többieknek, hogy próbáljanak ők is közelíteni felé, hogy szeresse meg őket is. Emiatt nagyon haragudtak rám, azt modnták, hogy idegesíti őket, hogy ordít, mikor kimegyek, de szerintem inkább irigyek voltak, aki bölcsibe jön dolgozni az fel van készülve a gyereksírásra, nem ő volt az egyetlen síró gyerek, csak ő utánam sírt, míg mások a szüleik után. Aztán persze, hogy nekem lett igazam, akkor fejezte ezt be, mikor megszerette valamennyire a többieket is, bár még midnig előfordul, hogy sír utánam ha nyűgös vagy beteg.
2012. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első munkahelyemen a főnököm miatt.

Egy nap behívott az irodájába,hogy fizetésemelésről beszéljünk. Megegyeztünk abban,hogy 3 hónap próbaidő után ha megfelelek akkor megemeli a fizetésemet,és állandó leszek. Amikor bementem,elmondta milyen ügyes, és mennyire jól értek a szakmámhoz. Majd jött azzal,hogy igazán csinos vagyok,szép vagyok,és nem lenne ellenére ha több is lenne köztünk mint főnök és kolléga. Azt mondta,hogy felemeli a fizetésemet igen szép órabérrel ha hetente egyszer a szeretője leszek. 17 éves naivaként köpni-nyelni nem tudtam. Csak kisétáltam,és reméltem csak viccelt. Olyan másfél hónapot dolgoztam nála, bár sosem zaklatott. de nem is emelte fel a pénzemet. Így elé álltam és azt mondtam neki,hogy döntse elé mit értékel bennem. A nagy melleimet vagy a munkámat. Ha a munkámat akkor emelje meg a pénzemet . Ha a mellem a fontosabb, akkor kilépek..Volt vita,mert nem akart elengedni csak úgy ha még 1 hónapot lehúzok.. Még aznap leléptem..

A röhej az,hogy 35 évesen amikor megnyitottam a kis nyomdámat, ő jött be,hogy eladjon nekem egy Amigo ragasztókötőgépet..Először nem ismert fel, és tette a szépet nekem..:) Amikor megmondtam ki vagyok...hát nem tudom kinek volt kínosabb.. Nem kötöttünk üzletet.

40/N

2012. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten veszekedés nem volt, de egyszer beolvastam a fnökömnek, mikor már a harmadik hónapban is nekem kellett szólni fizuidő után egy-két héttel, hogy legyen szíves odaadni a fizetésemet, és akkor sem kaptam meg időben, hogy még egy ilyen, és én már nem dolgozom ott. Mondjuk azután is volt késés, de nem ilyen szinten, és nem öt-tízezer forintonként vehettem fel a kasszából, ha épp jobban ment az üzlet (ajándékosstand)... (az más kérdés, hogy nem fizette rendesen a bérleti díjat, kitették, és azóta nem kaptam meg a januárit).
2012. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Gyárban, diákmelósként, mikor eleve 2 ember munkáját csináltam egyedül (minden más alkalommal 2-en végezték), és akkor még magyaráztak a betanított munkás nők, hogy ezt meg azt ide oda el kell vinni.(hozzáteszem, ő dolguk)

Mondom nekik tök higgadtan, igen, tessék csak elvinni.:D

Többet nem szóltak.:DDD


19F

2012. aug. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Nekem fél év után volt, el volt szakadva a nadrágom - hozzáteszem mezőgazdaságban melózok, ott meg teljesen mindegy. Kis szakadás volt, hazamenni meg nem mehetek haza újért, meg gondoltam senkit se zavar, ha kicsit kilátszik a lábam, én meg nem fogok emiatt elkéredzkedni. Pont a két legigénytelenebb kezdett el szekálni, az egyik egyszer bugyira vetkőzött a fiúk előtt, a másiknak nő létére tiszta szőr a lába, és 200 kilót biztos nyom... Elkezdik, pff, de gusztustalan, meg felajánlottak mindenkinek egy sört, ha szekál engem, persze csak egy fiú fogadta el, a másik 26 ezt gyerekesnek tartotta. Nagy balhé lett belőle, senki se szól hozzájuk azóta...
2012. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Több év után, PÉNZ, hatalomvágy miatt: "k.rva anyád! D.gölj meg g.ci!", majdnem bunyó is lett.


8 hónap volt megoldani, mire sikerült kilépni, közben zsarolás hegyek mentek, 10 kilót fogytam, a párom is otthagyott közben.


Minden rosszban van valami jó, pont ma 4 éve lett lezárva, jó munkám van, kedves és ragaszkodó párommal egy szebb és nyugodtabb városban élek.

2012. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
61%
Még az ánti-világban alaposan fejbe vágtama a balf. főnökömet egy rajztartó hengerrel. Ezt ő nem értékelte, a kollegák annál inkább!
2012. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!