Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanulmányi szabadság, ilyen...

Tanulmányi szabadság, ilyen még létezik?

Figyelt kérdés
az új tv szerint van ilyen? egyetemista vagyok, és úgy adódott a helyzetem, hogy muszáj lenne dolgoznom iskola mellett, és most úgy néz ki lenne is egy elég jól fizető hely. órám nem sok lesz kötelező, mindenki mindenben rugalmas, a kérdésem hogy vizsgák miatt lehet extra szabit kérni, vagy ez hogy működik? vagy esetleg csak az évi keretszabin belül ez néhány nap? vagy talán ilyen már nincs is?

2012. szept. 2. 18:29
 1/3 anonim válasza:
az én munkahelyemen nem :(
2012. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és hogyan? tanulmányi szerződéssel kapcsolatban, bármi, kicsit részletesebben? épp próbálok utánaolvasgatni, de pl jogi forumon 1000 éves minden... ha tanulmányi szerződés nincs, csak vizsgákhoz lehet kivenni? vagy ahhoz sem? vagy csak a munkáltató jóindulatán múlik?
2012. szept. 2. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!