Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kérdésekre számíthatok...

Milyen kérdésekre számíthatok állásinterjún?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért minket választott?

nem írtad le,hogy milyen munkakörbe lennél...így nehéz olyasmi kérdést írni.

Mire számít?Pénzt is néhol kérdezik.

2012. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az lemaradt bocs!

Könyvelői, könyvelői asszisztens

2012. szept. 3. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjon magáról 3 rossz tulajdonságot...
2012. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire lenne lojális a céghez? Levenné a ruháját, ha kérném? :-)


Szinte bármire számíthatsz. Én a lelendő dolgozóimmal beszélgetni szoktam, nem ridegen odavetni egy-egy kérdést.

Ne feledd egy állásinterjú két oldalú, mindkét felet minősíti! Egyáltalán nem mindegy, miként állak szóba veled. Aki gépiesen feltesz néhány kérdést, azt nem érdekli a jelentkező emberi énje. Aki beszélget, avval érdemes megosztani néhány rád jellemző érdekességet. Nem direkt módon, hanem belecsempészve a beszélgetésbe. (persze, csak, ha mód van rá, erőltetni nem szabad).

Engem mint főnököt sok minden érdekel a pályázókról. A rideg adatokat úgy is megtudom az önéletrajzából. Szakmailag a tapasztalatai érdekelnek. Pl. érdekes esetek, van e probléma megoldó képessége, stb. Ezeken felül örömest meghallgatom, mivel foglalkozik szabadidejében, van e családja. (Fontos, tud e hobbijáról, családjáról lelkesedéssel mesélni. Akkor valószínűsíthetően tud lelkesedni.) Számomra fontos, hogy kommunikatív legyen, ez egyből lejön egy személyes interjú esetén.

Engem az is érdekel, a jelentkező, milyen kérdéseket tesz fel! Ha semmit, az nem szimpi!

2012. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

már megjártam, borzasztó égés volt. A "fönök" úgy beszélt velem mint valami utolsó sz@rjankóval, mert pályakezdő vagyok. Amit te alkalmazol az lehet a legjobb főleg pályakezdő esetén nagyon jók az ilyenek. De nem tudom megéri -e egy esetleges visszahívásnál igent mondani ha csak egy sima beszélgetésnél úgy éreztem magam mint egy sz@rdarab, mert ezt éreztette velem:(

Az ellenségemnek se kívánok ilyen interjút.

2012. szept. 9. 22:21
 6/6 anonim válasza:
Miért gondolja hogy maga a legmegfelelőbb jelölt erre a munkára?
2012. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!