Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mennyire virágzik...

Budapesten mennyire virágzik még a feketemunka? Igaz, hogy most már a legtöbb helyen bejelentenek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy igaz.


Akkor ajánlhatnak fekete munkát, ha a munkáltató nem számít arra, hogy a telephelyén ellenőrizhetik.

2012. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 geobarbi ***** válasza:
Én egy elég nagy cégnél vagyok próbaidőn, feketén.. Lestem jó nagyokat, de kénytelen voltam elvállalni. Viszont ha nem jelent be pár héten belül, biztos vagyok benne, hogy otthagyom.
2012. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 geobarbi ***** válasza:
Ja, és akárhány interjún voltam előtte, mindenhol valamit kavarni akartak a bejelentéssel, alkalmi munkavállalóival (egyszerűsített bejelentés), stb stb. Nagyon gáz ez.
2012. szept. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!