Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 hete kezdtem a munkahelyemen...

2 hete kezdtem a munkahelyemen, de azt mondták ne várjak munkaszerződést, pedig bejelentenek. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóltak,hogy mikortól vagyok bejelentve,de mikor kérdeztem,hogy mikor kapok munkaszerződést,akkor azt mondták, ne várjam,mert jó,ha 2hónap könyörgés után megkapom. Meg azt is,hogy minek az nekem..

Miért van ez? Lehet valami hátrányom ebből? Mit csináljak szerintetek?


2012. júl. 19. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerződés, tuti nem is vagy bejelentve. Ha ez jó neked maradj, ha nem, tiplizz.
2012. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látszik az ügyfélkapun,hogy be vagyok jelentve. A fizetésemet is bankszámlára kapom. Ezért nem értem,miért nem adnak szerződést.
2012. júl. 19. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak lustaságból. Kérdezz rá udvariasan, hogy miért nem kapsz.
2012. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
basztasd a főnököt, hogy adja oda... ezt így ne hagyd!!!
2012. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak nem "median kft." vagy mi most a neve, hasonló mint a Zepter.

Nekem ők mondták ugyanezt 2 nap után :D

2012. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs munkaszerződésed, akkor semmilyen panasszal nem fordulhatsz hivatalos szervezethez. Pl. ha hónap végén nem fizetnek ki, nem annyi pénzt kapsz amennyit megbeszéltetek, vagy embertelen körülmények közt dolgoztatnak stb. Nem kapsz szabadságot, többet kell bent dolgoznod stb.. Ezeket nem jelentheted semmilyen hatóságnak, senki se tud segíteni ha esetleg jogorvoslatra lenne szükséged.
2012. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!