Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezzel elkerülhetem a közmunkát?

Ezzel elkerülhetem a közmunkát?

Figyelt kérdés

Ugye mielőtt szerződés kötünk elkell menni üzemorvos, aki megmondja alkalmas vagyok-e?

Ha a háziorvos ad papírt, hogy asztmás, allergiás vagyok, akkor mondhatja az "üzemorvos", hogy alkalmatlan vagyok?

Vagy milyen betegségnél tart alkalmatlannak?



2012. szept. 4. 22:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
A fél ország allergiás ilyen indokkal biztos nem. Akkor nem füzet nyírni küldenek hanem kórházat takarítani.
2012. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

el lehet simán kerülni, mondhatod hogy depressziós vagy vagy más mentális bajod van vagy magas a vérnyomásod, nálunk olyan alkalmassági orvos van aki megkérdezte eltudod vállalni a munkát és ha mondtam hogy nem ráírta hogy nem alkalmas


de akkor máshogy kell megszerezned a 30 munkanapot még az idén különben megvonják a segélyt jövőre

2012. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

köszi szépen

itt nem olyan sajnos, nem tudja vszínű milyen is az a közmunka.

most ha azt mondom magas a vérnyomásom azt mondja hozzak papírt, ha depressziós vagyok: hozzak papírt... egy elmebeteg nő...

mi az amire papír nélkül is hihető:?

2012. szept. 4. 22:38
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Mi az ami papír nélkül is hihető? Munkaundor.
2012. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Két diplomásként kibírtam a közmunkát, talán neked sem fog ártani. Mégis miből akarsz élni.
2012. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

voltam már egyszer, elég volt

nem szeretnék utcátseperni és kész!

mi ebben az elítélendő, de komolyan?

nicns munkaundorom, minden munkát elváltam eddig, és elis fogok

MUNKABÉRÉRT

:)

csak érdekelt volna pár tanács

2012. szept. 4. 23:01
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sikerült elkerülnöm,mert van több betegségem is,de most meg bajban vagyok mert ebben az évben nem lesz meg a 30,vagy 60 napom.Így még ha el is kerülöd nem túl sok mindenre mész vele sajnos,le kell dolgozni valahogy azt a 30 napot.
2012. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

azt a 30 napot megoldom, az nem gond.

de az érdekelne mikkel lehet elkerülni?

2012. szept. 4. 23:24
 9/26 anonim ***** válasza:
45%
Engem meg az érdekelne,hogy azt a 30 napot hogy lehet megoldani?De gondolkodok még,hogy nálad mit lehetne kitalálni.Hány éves vagy amúgy?
2012. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Engem meg az érdekel, hogy a fizetésem 1/3-ad elvivő adókból ne támogassák a naplopókat ezt hogy lehet megoldani?
2012. szept. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!