Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálsz, ha unatkozol a...

Mit csinálsz, ha unatkozol a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
A munkaköröm nem tölti ki a munkaidőmet. A képességeimnek megfelelő, kihívást jelentő munkát többet nem nagyon tudnak mit adni, ha kiderülne, hogy egy csomó időm marad, legfeljebb dögunalmas, adminisztratív rutinfeladatokat kaphatnék, ami sokat nem segítene rajtam. Otthagyni nem akarom, mert részmunkaidős és nagyon jól fizet, sosem találnék még egyszer ilyet.

2012. szept. 6. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát irigyellek, én még sosem értem rá unatkozni! :) Szerintem vigyél egy könyvet és olvass, vagy ha an internet, üsd el azzal az időt, beszélgess a többi unatkozóval, ilyesmi.
2012. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szoktam netezgetni, de 4 órán keresztül az sem köt le. Olvasni nem akarok, mert akkor rögtön feltűnik, hogy tele vagyok szabadidővel. Semmi bajom nem lenne, ha a saját munkámból kapnék jóval többet, de az agytalan rutinfeladatokat rühellem.
2012. szept. 6. 20:59
 3/13 Antimod ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen munkahelyem, ha egyedül hagytak az irodában, akkor olvastam, ha nem, akkor weboldalakat készítettem - többnyire a saját szórakozásomra, és rengeteget tanultam belőle.
2012. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az feltűnő lenne, hogy más dolgot csinálsz, akkor slj a főnöködnek, hogy sok az üresjárat, vagy engedjen el előbb, vagy adjon több feladatot, vagy csak ossza el egész napra, stb. Mások mit csinálnak?
2012. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Weboldalt én is megtanultam készíteni, azzal szórakoztam egész télen. Most már új kihívás kellene.:)
2012. szept. 6. 21:11
 6/13 Antimod ***** válasza:
100%

"Weboldalt én is megtanultam készíteni"


Megy a programozás is? ;) Abban azért van kihívás.

Nekem is voltak olyan korszakaim, hogy beleuntam, és hirtelen nem tudtam másba kezdeni. Most persze mondhatják egyesek, hogy milyen kellemes probléma, de az sem túl jó, ha egy irodában ülsz, és csak megy az idő anélkül, hogy bármi hasznosat csinálnál.

2012. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak délig dolgozom. Fordítok, csak hát nincs mindig mit. Rajtam kívül csak egy könyvelő van, meg a főnök, a többiek fizikai dolgozók. Könyvelni nem tudok, a főnök meg a saját munkájából legfeljebb adminisztratív feladatokat ad néha, amik halálra untatnak. A tárgyalásokat, mozgalmasabb feladatokat megcsinálja maga.
2012. szept. 6. 21:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt a lehetőség megtanulni a könyvelést :)


Amúgy én is a programozást tudom ajánlani, ha van némi matematikai affinitásod.

2012. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A könyvelésnek a gondolatától is a hideg ráz ki. :)

A programozás jó ötlet, végül is a webszerkesztésnél is csak az XHTML-ig és a CSS-ig jutottam el, megtanulhatnám akár a PHP-t is. Egyszer még jó lehet valamire.

2012. szept. 6. 21:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A könyvelő biztos nem unatkozik :)
2012. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!