Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól érzed magad a munkahelyeden?

Jól érzed magad a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 12:09
 1/10 anonim válasza:
100%
Vicces, hogy ez a kérdés éppen ma kerül elém. Nos, a munkámat szeretem, a munkahelyemet nem. Mivel én ezt nem szoktam sokáig húzni, váltani fogok, keresem a megoldást.
2012. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap járt le a szerződésem, de én jól éreztem ott magam. Eleinte utáltam, de hamar megszerettem. Majdnem a legjobb munkahelyem volt az eddigiek közül. Remélem mihamarabb visszahívnak!
2012. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem.Két éve itt vagyok de minden nap gyomorideggel megyek be.Váltani nem tudok,mert a környék nem bővelkedik munkahelyekkel.
2012. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Rendes és kedves a főnök, aranyosak a kollégák, változatos a munka, ráadásul csak napi 4 órát kell ott lennem.
2012. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok munkámra mondtam eddig ezt, de szeretem csinálni és jól érzem itt magam. Igaz néha nehéz főleg ebben a melegben a konyhán,de ki lehet bírni és legalább télen nem fogok majd fázni.
2012. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Magát a munkát igen, kihívás...


Sajnos, hogy döntési pozícióban nem vagyok, ergo hiába szeretném előrevinni, megoldani lényeges problémákat, ami kb. 10mp alatt megoldható lenne - teljesen hasztalan a munkám...

Ettől frusztráló az egész. Olyannyira, hogy bármennyire is szeretem, és sajnálom azokat akikért dolgozni szeretnék, be kell látnom, hogy így nincs értelme, és váltáson gondolkozom... :(


Azt hiszem ebből már kitalálható: államigazgatásban dolgozom.


Ahol a helyi "kiskirályok" (önkormányzati képviselők) egymás elleni harca fontosabb nekik, mint pl. hogy a mostani vihar (jún. 22-23) a településen romba döntötte a faluházat, és egy kisgyerek is megsérült...

2012. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ui: ja igen, a fizetés a másik,


89nettoért szombat-vasárnap is dolgozom...(sajnos szeretem, így csinálom, de a feleség érthetően már válni akar...)


45évesen átmehetnék a szakmámban versenyszférában 250körüli fizetésért...azt hiszem érthető miért zsarol az asszony...


Két gyerekkel nem biztos, hogy 89e.-rt kell dolgzonom...

2012. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meglehetősen jól érzem magam. 11 éve dolgozok itt, gyakorlatilag az első munkahelyem. Ahhoz képest, hogy kicsi cég, elég sokat léptem felfelé anélkül, hogy bárkit kitúrtam volna. És még van feljebb.

A főnökeim abszolút ember-centrikusak. A fizetés nem mindig csúcs, de halálra sem kell hajtanom magam. Kellemes, családias légkör, a munkatársak többségével jó a kapcsolat, de természetesen vannak súrlódások.

2012. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, kimondottan. most szülési szabin vagyok, de nagyon szeretem a munkahelyemet, a munkámat, a főnököm rendes, a kollégáim normálisak. nem mindig volt ez így... én tudom, milyen szar helyen dolgozni, úgyhogy nagy szerencsének tartom a mostani helyemet.
2012. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 13:11


Akkor mire vársz még???

2012. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!