Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön ha papir nélkül...

Külföldön ha papir nélkül dolgozok (fekete munka) akkor engem is megbüntetnek?

Figyelt kérdés
Belgiumba ajánlottak egy állást, de nem bejelentett hanem zsebből fizetnek ki.

2012. szept. 10. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
az EU-ban minek vállalsz fekete munkát? sem munkavállalási, sem egyéb dolog nem kell már. minek akarsz feketén dolgozni? nagyeséllyel ki sem fizetnek és nincs lehetőséged jogorvoslatra sem.
2012. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van már lakásod ? Ha nincs itt rengeteg szállás


közül válogathatsz [link]

2012. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az adott ország törvényeitől függ. De végső esetben még mindig mondhatod azt, hogy te aláírtál jó pár papírt, nem értettél belőle semmit, de úgy gondoltad, hogy minden rendben van. Max. kitiltanak pár évre.


Ami jobban aggasztana, az az, hogy valóban meg fogod-e kapni a fizetésed, és hogy esetleges baleset esetén milyen költségei lennének egy ellátásnak.

2012. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

francokat mennék ki.


van egy rakat munkaajánlat ami legális legalábbis én angliában egyből kaptam állást pedig most még csak egy vacak érettségim van

2012. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!