Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő villanyszerelő...

Pályakezdő villanyszerelő vagyok. Szerinted merre induljak?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként nincsen gyakorlatom az iskolán kívül. Így eléggé nehéz az elhelyezkedés. Gondolkodtam hogy külföldre megyek, de a családom nem áll mellettem ebben mert azt mondják ha nincs ismerős külföldön ott ahova menni akarok akkor bele se kezdjek.


Dolgozhatok ingyen gyakorlatért cserébe, esetleg a Mercedes gyárba mehetnék (legutolsó sorban szeretném ezt) szalagsori munkásnak. Monoton munkákat nem szeretem, egy helyben nem bírok maradni. Könnyen felidegesít.


Villanyszerelő végzettségem van, angol nyelvet társalgási szinten beszélem.


Szerintetek mitévő legyek?


2012. szept. 12. 08:30
 1/2 anonim válasza:
szerintem egyelőre keresgélj itthon munkákat, de csak a szakmádban. Én elég sok villanyszerelő melót látok az aprókon, tehát sok esélyed van :-) Pár hónap után sürgősen húzz ki külföldre :P
2012. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is vagyok, jelentkeztem az eon-hoz is, gyakorlat híján nem vettek fel, még oszlopmászónak sem.
2012. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!