Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki volt már önkormányzatná...

Valaki volt már önkormányzatnál pénzügyi/gazdasági állásinterjún?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik? Mire számíthatok?
2012. szept. 13. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek az önkormányzati pályázatok általában kamuk. Eleve meg van a rokon/ismerős,és csak a törvényi kötelezettség miatt hírdetik meg.
2012. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ők hívtak be, nem pályáztam.
2012. szept. 13. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
hogy zajlott? engem jövő hétre hívtak be.
2012. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Behívtak, elkezdtünk beszélgetni, megtárgyaltuk az önéletrajzomat, után pedig felvázolták hogy mi lenne a feladatom és megkértek hogy hétfőn hívjam fel őket hogy vállalom-e a munkát. Elmondták hogy mennyi lesz a fizum, meg hogy milyen juttatásokra számíthatok. Felhívtam őket, mondták hogy akkor megbeszélik a továbbiakat, majd hívnak.

Azóta is hívnak...... :(

2012. okt. 2. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
sajnálom. :S én holnap megyek, kicsit parázok. szakmai dolgokba belekérdeztek? a tudásodat tesztelték valahogy?
2012. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kérdezték hogy miket tanultam, de inkább a szakmai gyakorlatomra összpontosítottunk (még pályakezdő vagyok, más gyakorlattal nem rendelkezem), meg beszélgettünk a suliról, később pedig ők beszéltek a munkáról. Nem volt nehéz az interjú, volt már ahol jobban megizzasztottak (mondjuk nem is akartak felvenni).

Sok sikert neked, majd írd meg hogy sikerült-e :)

2012. okt. 7. 16:01
 7/9 anonim ***** válasza:
köszönöm, mindenképp megírom. azt még meg tudod írni, hogy kb. hány perces volt az interjú?
2012. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Max. 20 perces

Úgy éreztem hogy elég gyorsan eltelt az idő.

2012. okt. 7. 17:33
 9/9 anonim ***** válasza:
kedvesek voltak, úgy érzem jól sikerült, de nagyon sokan megpályázták az állást, úgyhogy szerdáig reménykedem (akkor derül ki)
2012. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!