Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szociológusok, hol, mit...

Szociológusok, hol, mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

Milyen szakirányos diplomátok van? Hol végeztetek, mikor? Van másoddiplomátok, egyéb végzettségetek?

(vicces mekis hozzászólók kíméljenek)



2012. szept. 14. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért Te neked is ez a végzettséged?
2012. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én kórházban dolgozom. A volt évfolyamtársaim többsége külföldön van, akik maradtak azok a legkülönfélébb helyeken dolgoznak, vagy még tanulnak valamit.
2012. szept. 14. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a mekiben és egyáltalán nem vicces. :((
2012. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Volt itt múltkor egy kérdés amiben egy lány -szintén ilyen végzettséggel- kifejtette, hogy munkanélküli és nem tud elhelyezkedni.

A csoporttársai meg vagy külföldön voltak vagy továbbtanultak.

De azt is írta ,hogy volt olyan is akit ismeretséggel beraktak különböző jól fizető állásokba. (pl.: KSH)


Tényleg nem akarlak megbántani, de szerinted minek képeznek egyáltalán ilyen szakon mikor még a korábban végzettek sem tudnak elhelyezkedni normális állásba?


Most konkrétan mi a munkaköröd?

2012. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ismeretséggel valóban be lehet kerülni bárhová..

Irodában dolgozom, sima 8 órás üldögélés, papírozás, számolgatás, ügyintézés. Nem rossz de nem is egy álommeló, főleg a fizetés terén. Elvileg hamarosan üresedik egy hely az igazgatóságon és oda pont szociológusfélét akarnak, én pedig ott leszek kéznél, kérdezték is, miket tanultam és mit tudnék megcsinálni. Szóval talán lesz jobb is.

Másfelé nem is nagyon tudnék lépni, pályakezdőként "büfé" diplomával nincs sok lehetőség és azok sem jobbak.

Megnézegettem a régebbi kérdéseket, nekem sem ez volt az álmom, nem tudtam mi legyek, elkezdtem mást, az annyira nem volt jó, rábeszéltek, hogy próbáljak meg még valamit, beadtam ide mert tanultam 1 félév szociológiát és érdekes volt. De sajnos akkor nem néztem utána, mi is ez és mit lehet vele csinálni. Ezt már befejeztem, mondjuk nem tetszett annyira, csak hát harmadik szakot nem kezdtem el.. most pedig kezdenék, csak az sokba kerülne.

2012. szept. 14. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
És erre a mostani állásra is ismeretséggel kerültél be vagy "utcáról" pályáztál?
2012. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!