Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vidékiként hogyan kéne Budapes...

Vidékiként hogyan kéne Budapesten munkát keresnem?

Figyelt kérdés
Költözni szeretnék, de nem találok munkát, eddig neten kerestem és jelentkeztem mindenfélére, de általában vissza sem szólnak. Gondolom azért mert vidéki vagyok. De akkor hogy csináljam?
2012. szept. 17. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem azért nem jeleztek vissza, hanem, mert Bp-en is egy állásra 1000 jelentkező van és ha nem kellesz nem jeleznek vissza. Én bp-i vagyok, itteni lakcímmel, 8 hója nem találok állást és nem is jeleznek vissza.Nem említve a kamu hirdetéseket, meg azokat, amikre már megvan az ember, csak meg kell hirdetni.



Amúgy meg írd be a kísérőlevélbe, h ha Téged választanak, neked nem probléma a Bp-re költözés.

2012. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ez a bajod, írj be egy kamu albérleti címet. Úgy se levélben keresnek meg, hanem felhívnak ha be akarnak hívni interjúzni.

Beírod az önéletrajzba, hogy:

Lakcím: 1234 Békésborzasztó, Rezeda u. 7

Albérlet: 1035 Budapest, Húúúdeszéles krt. 12 I.em 9.

2012. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!