Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet annak utánanézni,...

Hol lehet annak utánanézni, hogy egy felszámolt céget mikor zártak be végleg, meddig voltak ott dolgozók?

Figyelt kérdés

Nem vagyok munkaügyes, csak a főnököm engem bízott meg, hogy ellenőrizem a részlegünkre kerülő új dolgozót, mielőtt felvennénk...

Az a feladat, hogy elérjem a főnökét. De mondtam a főnöknek, hogy felszámolták a céget, nem elérhetőek. Erre most azt kaptam, hogy járjak utána, pontosan mikor szűnt meg, ki a felszámoló, meddig dolgoztak a cégnél, és hasonlók.

Netes cikkekből nem derül ki semmi. Hova fordulhatnék hivatalos információkért?

Ja, és a munkára pályázó személy nem tudhat erről, őt nem kérdezhetem. :(


Tudnátok segíteni? Köszi!



2012. szept. 18. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Tudomásom szerint a Cégbíróság a Magyar Közlönyben közzéteszi, ha lekéred a neten a Közlönyt, abban van kereső-progi, üsd be a nevet, vagy ha tudod az adószámot, valamit talán majd kiad.
2012. szept. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ügyfélkapun ha nem vagy regisztrálva akkor is letudod kérni. Magyarország.hu - a-z-ig c betű - cégkereső - használom a szolgáltatást - Cég keresés cég elnevezés szerint - kijelölöd a megjelent céget - cégkivonat befejezés ! Megjelenik a cégkivonat azon mindent megtalálsz. Nagyon pontosan kell a cég nevét beírni mert nem jön ki.
2012. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az ügyfélkapun tényleg bejöttek a cég,m köszi! Bár sajnos sok adat (elérhetőség) nincs. Az látszik, hogy mikor volt a felszámolás kezdete, a vége azonban nem látszik. Biztos húzódnak az ügyek, bár magam is tudom, hogy az a cég a vásárlói számára már nem létezik.

Elég lehetetlen a főnököm kérése, de talán ezzel az infóval is megelégszik.

2012. szept. 18. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem látszik a vége akkor még nincs vége! A cégvezető neve, lakcíme megtalálható. Felhívod a tudakozót és megkéred a telefonszámát. Többi a fantáziádra, rátermettségedre van bízva. Én adtam az ügyfélkaput.
2012. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!