Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyi központ diplomás...

A munkaügyi központ diplomás irodájába (Bp, Ráday utca) jelentkezett valamelyikőtök mostanában munkanélküliként?

Figyelt kérdés

Fogadnak bárkit, aki diplomás és munkanélküli, vagy csak aki területileg oda tartozik?

Ezt írják ugyanis a honlapjukon: "A diplomás pályakezdők jelenleg a területileg illetékes kirendeltséghez tudnak fordulni, a Ráday utcai kirendeltség kizárólagossága megszűnt."

Na most én nem vagyok pályakezdő. Területileg nem tartozom oda. De korábban náluk voltam regisztrálva, és most is oda szeretnék menni. Vajon fogadnak majd?



2012. szept. 24. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs már külön diplomás központ. Oda mehetsz csak, amelyikhez a lakcímed alapján tartozol.
2012. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Leírnád, hogy honnét ez az információ?


(Zala megyében van az állandó lakhelyem, egy vagyon lenne odautazni ilyenért. Budapesten élek, de itt nem vagyok bejelentve, kicsit bonyolult lenne megoldani. Fontos lenne itt, hisz munkát is itt keresek, azért vagyok itt, Zalában nincs munka. Viszont ez a munkaügyi központ foglalkozott velem korábban is amikor munkanélküli voltam. Ezért lenne logikus, hogy újra regisztráljanak.

A honlapon lévő infó viszont elbizonytalanított, bár igaz az csak pályakezdőknek szól.)

Nos, ezért lenne jó tudni, hogy neked honnét az infó? Talán vidéki vagy és elutasítottak a Ráday utcából?

2012. szept. 24. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!