Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért tart ilyen sokáig a...

Miért tart ilyen sokáig a kiválasztás?

Figyelt kérdés

Van egy munka, ami nagyon tetszik. Augusztus 30-án hirdették meg, szeptember 7-ig kellett elküldeni a pályázatokat. De még mindig semmi reakció. Biztos forrásból tudom, hogy még mindig az önéletrajzokat válogatják...

Ez miért van, miért nem haladnak szerintetek?



2012. szept. 25. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
interjún voltál már?
2012. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még semmi sem volt, egyáltalán nem volt interjú sem, senkit sem hívtak be, csak az önéletrajzokat válogatják....

Csak ez már túl hosszú idő szerintem, mert nem ennél a résznél szoktak sokat várni, hanem ha már volt interjú. Lehet nem olyan sürgős nekik, hogy találjanak valakit, vagy kevés a jelölt, aki alkalmas lehet. El nem tudom képzelni mit ülnek rajta.

2012. szept. 25. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy tudhatnád, h manapság egy álláspályázatra több1000 (!) önéletrajz ömlik be. Bizony van mit válogatni!A "biztos forrásod" ezt nem tudja megmondani?
2012. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A barátnőm dolgozik a cégnél, és ő szállítja az infókat, arról nem tudott mit mondani, hogy hányan pályázták meg. Biztos sokan küldték be, de nem gondolom, hogy több 1000ren, ugyanis nem tucatszakma, és komoly elvárások vannak, ami nem mindenkinek van meg.
2012. szept. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!