Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyanús egy ilyen "állás"...

Gyanús egy ilyen "állás" hirdetés?

Figyelt kérdés

szórólapon:


munka azonnal.


1diplomával érettségivel rendelkezőknek munka 4 hónapos támogatással.

2.akciós munkalehetőség.


van két telszám. 20,30as.

és smsben kell jelentkezni.



szóval nagyon "komoly"nak tünik. se referencia, se semmi, hogy mégis milyen cég.


2009. aug. 2. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ír semmi konkrétat, akkor inkább nem éri meg vele foglalkozni.
2009. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
amit fent le írtam, ugyan az volt a lapon is. jó több szám volt mert ugye 7jegy. a telszám.
2009. aug. 2. 19:54
 3/14 A kérdező kommentje:
attól "félek", hogy ez olyan fizessenek be sokan pénz sms-be típusú "játék". azt se tudom, hogy esetleg nem-e emelt díjas smsről van-e szó.
2009. aug. 2. 19:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Gondolj bele miért éri meg több száz szórólapot nyomatni egy normális cégnek?? Felad egy nívós hirdetést egy igényes lapban inkább- szerintem:)

Ne dőlj be nekik!!!!!!!!!!!

2009. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy komoly cég amivel érdemes lenne foglalkozni az nem ilyen szórólapon írja az álláshirdetését.Általában kiírják,hogy melyik cégről van szó,milyen munkát kínálnak,írnak e-amil címet,telefonszámot NÉVVEL ellátva.

Amit te írtál kérdező az szerintem nagy átverés szaga van..Bárki tud ilyen szórólapot csinálni,és utána várni,azokat akik felhívják(lehet akár emelt díjas a telefon is)és mondani egy olyan szöveget amit az emberek hallani szeretnének.."igen van meló,és gratulálok önt vesszük fel de előtte fizessen be X.összeget mint regisztrációs díj""Meg mi az,hogy Akciós munkalehetőség???

Akcióban most nem 6000 forintot csak 5000 forintot kell fizetni? vagy mi???Nekem gyanús az egész...én tuti nem foglalkoznék vele..

2009. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

én nem akarok. csak félek, hogy anyám rá ír.


mert már mondta, hogy "sokat" nem veszthetek,de ez annyira átlátszó és szánalmas.csak ő nem fogja fel könnyen.


ez kb. azzal ér fel, ha azt mondanám hogy én mindenhez értek.

2009. aug. 2. 20:36
 7/14 A kérdező kommentje:
épp az a vicc, hogy még elvileg felhívni se lehet, mert SMS ben kell regisztrálni. ez a része a leghülyébb.
2009. aug. 2. 20:36
 8/14 A kérdező kommentje:
SMSben küldjem el a cv-met :)
2009. aug. 2. 20:37
 9/14 A kérdező kommentje:

ki is dobom, nehogy aztán rám szálljanak.


kell a munka,de azért ez nem az én színvonalam.

inkább rohadok a napon 8-12órát.

2009. aug. 2. 20:39
 10/14 A kérdező kommentje:
az ilyet fel lehet jelenteni, vagy tenni ellene?
2009. aug. 2. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!