Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet könyveket ajánlan...

Hogyan lehet könyveket ajánlani mindenkinek, vagyis egész Magyarországnak? Még eddig nem vette meg senki sem a könyvet amit én írtam. Szóval hogyan hirdessem?

Figyelt kérdés
Könyvek,hírnevek
2012. szept. 29. 18:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Milyen témájú a könyved?
2012. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát az írásod alapján nem csodálom, hogy nem vette meg senki a könyvedet...
2012. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A könyvem címe:Tomb Raider Atlantean Scion.
2012. szept. 30. 08:24
 4/20 anonim válasza:
Nem hiszem hogy bárki meg szeretné venni egy 13 éves lány könyvét a rokonokon kívül.
2012. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2012. szept. 30. 14:48
 6/20 A kérdező kommentje:
És ezt a könyvet azért írtam,mert azt hittem,hogy mindenki szereti Tomb Raider-t.De ha te ezt mondod,hogy senki sem akarja megvenni egy 13 éves lány könyvét,akkor nem tudok mást tenni.
2012. szept. 30. 14:50
 7/20 anonim válasza:
Nyílván nem a koroddal van a probléma, hanem a fogalmazásoddal, a történetekkel. Ez nem kor függő, de elég nagy valószínű hogy nem ér fel mondjuk egy Harry Potterhez.
2012. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Értem,de te honnan tudod,hogy én hogyan írtam meg a könyvet?

És amúgy lehet az is,hogy megközelíti a Harry Potter-t.

2012. szept. 30. 21:02
 9/20 anonim válasza:

Szerintem szuper, hogy írsz, de nem kell mindjárt az első irományodat kiadatni, mert 99%, hogy ennyi idősen amit írtál, az nem az a színvonal, amit ki lehetne adni.

És ezt nem sértésként mondom! Írj és olvass sokat, és egy nap még híres író is válhat belőled :)

Ja, és ahhoz, hogy egy ilyen franchise-ban (mint a Tomb Raider) könyvet adhass ki, meg is kéne egyezned a jogokról a tulajdonossal, mert csak úgy nem használhatsz egy ilyen nevet :)

2012. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ezt a könyvet hol lehet megtalálni?!
2012. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!