Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy hivataliba határozott...

Ha egy hivataliba határozott időre vettek fel, akkor lehetséges, hogy később átraknak egy másik területre?

Figyelt kérdés
Kormánytisztviselői munkám lesz, de csak nyárig leszek, mivel GYESen lévő anyuka helyére megyek. Van esély arra, hogyha már bent vagyok, és 2 tanfolyamot is elvégeztetnek velem, amit ők is fizetnek, akkor ha lejár a szerződés, akkor más osztályra átraknak? Arra gondoltam, hogy pénzt fektetnek belém, akkor hosszabb távon is van velem tervük...

2012. szept. 30. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha meg lesznek elégedve veled, akkor igen, lehetséges, de akkor nyárig nagyon kell taposnod:) Sok sikert!
2012. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!:) Rajtam nem fog múlni a maradásom, mert mindent elfogok követni, hogy maximálisan elégedettek legyenek velem. Pályakezdő vagyok, ezért még nagy bennem a lelkesedés..:)
2012. szept. 30. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, van rá esély, ha ügyes leszel.
2012. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ma voltam bent a munkaügyön, és ott is finoman rákérdeztem, és hölgy azt mondta van rá esély, de azért nem ígéri. Én már ennek is nagyon örülök! :)
2012. okt. 1. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!