Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A volt munkahelyemen nem...

A volt munkahelyemen nem kaptam fizetést, de bérpapírt sem. Mivel tudom igazolni hogy nem kaptam fizetést, ill. ő mivel tudja igazolni az ellenkezőjét? Kell adni a munkáltatónak havonta bérpapírt amit alá kell írnom, vagy sem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Igen, adnia kéne!

Sőt, mivel nem történt utalás (nem jelenik meg a bankszámla-kivonatodon), a munkáltatónak kéne bizonyítania, hogy készpénzben vetted fel a béredet - alá kellett volna íratnia ekkor egy átvételi papírt.

Mivel ez nem történt meg, és vélelmezhetően tanúk sincsenek (ha tényleg nem kaptál fizetést, akkor nem is lehetnek, max. pont arra, hogy NEM kaptál), akkor ő nem tudja ezt bizonyítani.

2012. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!