Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férfiak, irritál benneteket...

Férfiak, irritál benneteket (legalább egy kicsit), ha női felettese (i) tek van (nak)?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem, mivel még nem dolgozok, de ha dolgoznák, akkor is sz..nák rá, mert olyan a munkaköröm, amiben ez lényegtelen.
2012. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hájaaa ***** válasza:
100%
Ha hülye és az érzelmei alapján irányít akkor igen. Ha csinos és az otthoni és egyéb gondjait otthonhagyva dolgozik akkor nem.
2012. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két női felettesem van, és az egyik szeretem és tisztelem, a másiktól meg elhányom magamat. Szóval nem az irritál az utóbbiban, hogy a felettesem, hanem hogy egy magamutogató, nagypofájú, érzéketlen, kiélt kurvä. Viszont a másik felettesem egy kedves, okos, szép hölgy, és őt nagyon szeretem.
2012. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt még olyan női főnököm, aki normális lett volna.

Volt olyan is, aki amíg egy senki volt, normális volt, aztán mikor kinevezték egy ilyen-olyan kis helyettesnek, akkor hülyült meg.

Őszintén szólva, én ki nem állhatom őket ilyen pozícióban. Taposnak, piszlicsáré dolgokat baromi fontosnak tartanak, a fontos dolgok vagy nem érdeklik őket, vagy nem értenek hozzá, és alapvetően a külsőségekre meg az érzelmeikre, mensijükre hallgatnak.

Másmilyennel én még nem találkoztam, ez a véleményem.

Férfi főnök alatt sose volt az az illogikus elbánás.

Azokban csak hótt bunkót vagy idegbeteget láttam egy-kettőt, ott is hagytam őket.

2012. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
65%
Azon jár az eszem hogy tudnám megdugni, mindegy hogy néz ki (pedig nem vagyok igénytelen), ez presztízs vagy nem is tudom milyen kérdés, hogy egy felettem lévő pozicíóba csajt megdugok :))
2012. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, azért azt megnézném, hogy egy hájas seggű, ráncos, rövid bongyori hajú öreg nyanyát mekkora élvezettel dugnál meg. Szerintem fel se állna rá a farkad.
2012. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Pasi vagyok, már volt több női felettesem is, és abszolútt nem probléma. Nem más semmiben a pasi felettesekhez képest.
2012. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
58%
Szerintem a noi felettesek normalisabbak sok szemontbol, mivel empatikusabbak igy fontos nekik a dolgozo erdeke. Nekem ez a tapasztalatom, persze azert sokkal kisebb aranyban volt pasiban is ilyen fonokom.
2012. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Én nő vagyok, mégsem kellene egy női főnök sem. Az én tapasztalatom az, hogy (elnézést kérek a kivételektől), de a legtöbb nő, ha főnök, ha nem, keveri a sz.rt.

Szerencsémre én már jó pár éve csak férfiakkal dolgoztam együtt, köztük is van egy-kettő, amelyik nem való vezetőnek, de az nincs meg bennük, ami engem egy nőben totálisan irritál, és nehezen viselem.

A férfiak között is sok van, aki szociálisan érzékeny, és mindig figyelembe vették, hogy van gyerekem, aki egy szülőnek a legelső helyen áll.

2012. okt. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már maga a kérdésed fasság!!!

Miért "irritálna?", nők nem lehetnek főnök pozícióban?

Ez lenéző dolog.


21/F

2012. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!