Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkán vagyok egy cégnél...

Diákmunkán vagyok egy cégnél augusztus óta. Azt mondták, hogy ők majd elküldik az iskolaszövetségnek a jelenléti ívet, de azóta se tették meg. Lehetséges, hogy addig nem küldik el, amíg be nem telik az oldal, vagy csak átvertek?

Figyelt kérdés
Mindenképp meg fogom tőlük kérdezni, de azért a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.

2012. okt. 2. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt minden hónapban le kell adni, ugyanis a szövetkezeteknél is havonta utalják a fizetést. Amikor én dolgoztam egy cégnél, naponta írtam a jelenlétit, hó végén megmutattam a főnöknek, és aláírta, lepecsételte, én meg beszkenneltem és elküldtem a szövetkezetnek.
2012. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem minden nap dolgozom,de amikor bemegyek, akkor a nap végén aláíratom az adott vezetőmmel.
2012. okt. 3. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd be Te személyesen, különben nem fognak fizetni. Mi alapján is fizetnének, ha nincs igazolás?
2012. okt. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!