Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként 100k-ret...

Pályakezdőként 100k-ret kérni, mennyire reális?

Figyelt kérdés

informatika területéről van.


azon gondolkozom, hogy ebből kifizetem az ablit+kaját, akkor elvileg olyan 40ret talán félre lehetne rakni...


2009. aug. 4. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérni? örülj, hogy munkát kapsz... Még átlagos helyzetbe se a munkavállaló szabja meg a fizetését, nemhogy kezdőként. fizetést te akkor szabhatsz, ha egy cég keres fel hogy dolgozz náluk.
2009. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát azért informatikusként főiskolai,egyetemi végzettséggel 150.000 is simán járna!hiába van válság,ami jár az jár.

sőt legtöbben már a suli éveiben elhelyezkednek,ahol később is megmaradnak.

nekem 2 ilyen ismerősöm is van.(nem protekciósok)



van gyakorlatod?

2009. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát kifejezetten gyakorlatom az nincsen.


van néhány(5. db) programom.

a szakdolgozatom is programírás(szoftver) volt, hát minősítették jelesre, de nem igazán bízom "bennük".


annyira jártas vagyok, a témában, hogy tudom, hogy vannak, akik sokkal ügyesebbek és jobb programokat írnak.

2009. aug. 4. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolattal bármi lehetséges.
2009. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Kapcsolattal bármi lehetséges."


hát ez igaz, akár milyen diploma és akárhova lehet menni. még az se számít, hogy tök hülye vagy hozzá, betanítanak...


csak nem igazán vannak kapcsolataim, ami meg van azt nem "szivesen" használom ki.

2009. aug. 4. 14:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán kaphatsz többet is,én Java fejlesztést fogok csinálni amit még nem is tudok,de betanítanak,és egy full kezdő kap 150ezret ha alkalmazott.
2009. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100ezer nettóba reális, annak kb. 150 a bruttója, papírral elkérhetsz ennyit, de a céget is figyeld, kezdő cég biztos nem tud ennyit adni.
2009. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Informatikusnak a normális kezdő fizetés 150 nettó. 100 átverés (főleg, ha bruttó).
2009. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem kérj többet. Ha kellesz nekik és sok, úgyis szólnak, de szerintem kevés a 100ezer
2010. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!