Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csoportos interjú. Véleményekr...

Csoportos interjú. Véleményekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mit, hogyan csináljak holnap, hogy jól sikerüljön? Vagy ez főként szerencse és szimpátia kérdése?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje állást keresek és nagyon örülök,hogy végre behívtak interjúra. Én személy szerint nem szeretem a csoportos interjúkat, de nagyon tetszik ez az állás, meg volt is már tapasztalatom az adott munkakörben.
2012. okt. 3. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kétszer voltam az egyik boltba eladónak, ott semmi nem volt elmondták a tudni valókat és közölték hogy majd hívnak.


A másodikon már irodába jelentkeztem ott volt egy másfél órás teszt, monotonitás tűréssel, számolással (fejben), meg személyiség teszttel.


Örültem mert felvettek, igaz nem sokra rá el is küldtek. :S

2012. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hogy is mondjam... Bek*phatják akik ezt a módszert alkalmazzák!


Elhiszem, hogy stresszhelyzettűrő képességet is akarnak mérni, de legtöbb embernek ez a csoportosdi blokkolja minden jó tulajdonságát. Aki sokat pofázik, azt felveszik és lesz egy nagypofájú alkalmazottja.


Szerintem ez a csoportos interjúzás kalap sz*rt se ér!

2012. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!